Krikoyu Nereye Vuralım?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ndipi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Abi tamirci tipi arabalı en güzeli bence

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Çağatay garaj yok maalesef... sadece araç içinde kullanmak için. O yüzden aslında yer kaplamasın diye şişe almıştım. Benim kullandın 4 tonluk bir şey biraz küçük alsam sanırım altına rahat girerdi. Bende de bir garip huy var oldu mu tam olsun derdinde olurum hep :D

Çağatay garaj yok maalesef... sadece araç içinde kullanmak için. O yüzden aslında yer kaplamasın diye şişe almıştım. Benim kullandın 4 tonluk bir şey biraz küçük alsam sanırım altına rahat girerdi. Bende de bir garip huy var oldu mu tam olsun derdinde olurum hep :D

Ankara'da olsaydım bendeki 2 tonluk şişe krikoyu verirdim. Ben tam olarak çömelemediğim için krikoya ve bijon anahtarına çok önem veririm o nedenle bu ondan daha iyi gibi diyerek sonuçta 4 tane krikom oldu. Şişe tipi krikolar bizdeki araçlara fazla uyum sağlamıyor çünkü araçlar alçak yapıda oldukları için altına kolayca girmiyor, hele bir de araçta yük varsa yandın demektir :(

Aynen abi ya aracı yüklü bir şekilde kaldırmak biraz zor çünkü kriko altına girmez. Gerçi hadi girdi lastiği söktüm diyelim ayıptır söylemesi yedek lastik de yok benim :D tüp taktırınca yedek lastik elimde kaldı...

Güzel olanı tamirci tipi olanı benimde ilk tercihimdi fakat bagaj küçük oluncada şişeye dönüş yaptım.

abi bende 2 tonluk var en küçüklerinden ama inan kullanamıyorum altına girmesi bir dert birde krikoya bastırp kaldırmak bir dert bende yakın zamandadüşük profilli alacağım senin aracın bagajı geniş dimi aslında küçük arabalılar var onlar ilk yardım çantası kadar yer kaplıyor onlardan alabilirsin ama çin mallarına dikkat et hidrolik kaçıranları olduğunu duydum

abi bende 2 tonluk var en küçüklerinden ama inan kullanamıyorum altına girmesi bir dert birde krikoya bastırp kaldırmak bir dert bende yakın zamandadüşük profilli alacağım senin aracın bagajı geniş dimi aslında küçük arabalılar var onlar ilk yardım çantası kadar yer kaplıyor onlardan alabilirsin ama çin mallarına dikkat et hidrolik kaçıranları olduğunu duydum

O hidrolik kaçırma yüzünden bir kere yolda kaldım sorma. Aslında bu şişe kriko vurmak için aracı bir 20 cm uzunluğunda kalınca bir takoza çıkarmak geldi sonradan aklıma sağ tekeri sökecek isen sağ lastiğin altına koyup çıkıp krikoyu daha rahat vururum sanki.

Geri