Küllük tamiri nasil yapilir yardim?

besim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ecselans arkadaşım kül tablasının kapağını aç üst kısmında iki adet vida göreceksin onları sök ve çakmaktan gelen soketleri çıkar kül tablası rahatlıkla çıkar ve yükarıda anlatılanları uygularsan çözümü halledebilirsin.keşke istanbulda olsaydın da hiç tereddüt etmeden sana yardımcı olabilseydim ama sorunu halledeceğinden eminim.saygılarımla...

mecachrome

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar,

küllüğü aynı yukarıda anlatıldığı gibi çıkardım. çıkarırken küllük kapağının boyası çok hafif sıyrıldı. ardından parçayı inceledim, yayın attığını gördüm. küllüğü yuvasından çıkardım ve yayı yerine yerleştirdim. biraz uğraştıktan sonra küllüğü tekrar yuvasına koymayı başardım. ardından konsola geri monte ettim. ama bu sefer de küllük içi aydınlatmanın çalışmadığını fark ettim.

küllük normal açılıp kapanıyor ama dediğim gibi artık bir ışığı yok :) ince bir işçilik çıkarmanız lazım

kolay gelsin

bektas_butun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar,

küllüğü aynı yukarıda anlatıldığı gibi çıkardım. çıkarırken küllük kapağının boyası çok hafif sıyrıldı. ardından parçayı inceledim, yayın attığını gördüm. küllüğü yuvasından çıkardım ve yayı yerine yerleştirdim. biraz uğraştıktan sonra küllüğü tekrar yuvasına koymayı başardım. ardından konsola geri monte ettim. ama bu sefer de küllük içi aydınlatmanın çalışmadığını fark ettim.

küllük normal açılıp kapanıyor ama dediğim gibi artık bir ışığı yok :) ince bir işçilik çıkarmanız lazım

kolay gelsin

tekrar sökebilirsin. küllüğü dağıtmayacan.. ışığını çakmaklıktan alıyor.. çakmaklığın arkasındaki lambaya bak...