lexmaul manifold

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Kruder
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
kardeş sendeki ecotec lere olmuyoki ama, hele 1.4 lere hiç olmuyo ben buldum birilerinden onlarda 250 ytl cekti çip işine ama emin olun kimse güvenilir değil.

bu arada ben 220 ye aldım mantzeli kendim taktım o yüzden yazmıştım yukarıya 250 ytl den fazla vermeyin diye.
bana ne zmn buluyosun berat :D

kardeş sendeki ecotec lere olmuyoki ama, hele 1.4 lere hiç olmuyo ben buldum birilerinden onlarda 250 ytl cekti çip işine ama emin olun kimse güvenilir değil.

bu arada ben 220 ye aldım mantzeli kendim taktım o yüzden yazmıştım yukarıya 250 ytl den fazla vermeyin diye.

bendeki ona uyar demedim zaten berat bendeki çip su an arabamın üstündeki yazılım sadece

vallaha helal olsun kendin taktıysan berat nediyim okadar ucuza bulamadımda ben neyse o faslı gecelimde ben ecotec corsa gsi ın chipli beynini takmıstım gayet guzel sorunsuz calısmıstı felakette farketti onlarda komple beyinle 250 istiyodu ben alıcam işte para durumunu halledince

vallaha helal olsun kendin taktıysan berat nediyim okadar ucuza bulamadımda ben neyse o faslı gecelimde ben ecotec corsa gsi ın chipli beynini takmıstım gayet guzel sorunsuz calısmıstı felakette farketti onlarda komple beyinle 250 istiyodu ben alıcam işte para durumunu halledince

kardeş bu 250 ye bulduğun cipi denedinmi hala arabanın üzerindemi?

ecotec corsa gsi beyni + mantzel döküm manifold ile 1.4'te ii verim alırmıyız

oluyo işte ben taktım denedım cok iyi sonuc aldım kesici 7500 de felandı 1 vites 3000 dd basınca sarmaya baslıyodu gaz yemesi bile degişmişti arabanın işte paramı toplayınca alıcam

nasıl yaa sen gsı çipini taktın arabaya 1.4 e oldu öylemi

eğer gerçekten öyleyse ben sana bedavadan vereyim kardeşim...

94 gsı için mantzele göre yazılmış çip var bende:D

Geri