lexmaul-- mantzel

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan m__sonmez
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Performansta hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .
lex orta aralıkta daha yüksek torka sahip.Güç ise 3-5 hp daha az
mantzel ise üst devirde güce yönelik.

kısacası 3-5 hp den geçerim daha fazla torkum ve orta bandım kuvvetli olsun dersen Lex.Aslında 3-5 hp yide mantzel üst devirde farkettirdiği için ekz. ile adı geçmeyecek bir fark ve eğer ekz. kullanacaksan vazgeçmişte olmuyorsun.

Ama yok 3-5 Hp olsun tork arttığı kadar dersen ve üst bandım kuvvetlensin dersen de Mantzel.

lex tercihini yapan birisi yine lex yazılımı ile
özellikle üst devirlerde etkili ve daha race yapısında bir egzantrik değerlerini kullanması gerekir.

Mantzel ise lexten daha farklı özelliklerde chip ve egzantrik le desteklenir.

Manifoltu lex tak .çipi sağdan soldan bul (ki %90 mantzel için yazılım piyasada çoktur).
üstünede değerlerinden bile emin olmadığın yada o an 2.el uygun egz . bulup takarsan yürümez doğal olaraktan.
Aynı şey mantzel içinde geçerli.Ama dediğim gibi Tr de ağırlık mantzel olduğu için piyasada dolanan yan ürünlerde genelde mantzel uyumlu ve durum böyle oluncada mantzel daha verimli oluyor pozisyonu.

He şuda varki ikisi arasında uçurum denilecek bir farkta yok.Bahsettiğimiz farklar küçücük farklar neticede.Birazda karakteristik farklar.

demek ki emre abi sadece iş manifoldla bitmiyor ii yazılımla güç yazılım ii olmadıgı sürece sesten başka bi işe yaramaz bu meret desene :D

Evet arkadaşlar bu kadarmı yani !!! 2 mant. 1 lex yokmu (Koskoca 21bin küsur üyeli sitede ) önerisi bilgisi uyarı uymazı olana arkadaş!!!!
VAR VAR aha ben şimdi kafaları karıştıriim birazcık bende diorumki D BLAS hadi buyrun 20.999 dan aykırı + 1 :):):)

Dbilas ta ayrı bir canavar.

Dbilas ayrı bir canavar da Muzaffer de apayrı bir canavar. Dbilas 2 sene garanti için bayisinde montaj koşulu koyuyor, bayi de Best Servis Muzaffer. Ben çok niyetlenmiştim 1.4 Corsa için ama Almanya ve Türkiye arasındaki fiyat farkını görünce vazgeçmek zorunda kalmıştım.

Yalçın abi sen zaten 1 tanesin :D:D

dbilas iyidir ama best muzaffer fiyatlarda uçar arkadaşımızın dedği gbii fiyat farkı çok almanya ile turkiyenin lexmaul tork olarak iyidir iyi bir yazılımla mantzel den daha iyidir

biraz konu dışı ama dbilas emme manifoldu yaklaşık ne kadar almanyada ?

Geri