lexmaul-- mantzel

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan m__sonmez
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Performansta hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .
muhtemelen 2 güne mantzeli takmış olacam bakalım neler oluyor resim ve ayrıntıları bildiririm size...

port polısh ıle 5/6 ps almak net mümkün ama yapılması aşaması önemli

VAR VAR aha ben şimdi kafaları karıştıriim birazcık bende diorumki D BLAS hadi buyrun 20.999 dan aykırı + 1 :):):)
Bende Yalçın abi senden lex dicen diye beklerken D blas çıkardın bide :D :D :D heeeh kafalar tümden karıştı :)

bu sabah itibari ile mantzeli takmış bulunmaktayım. aracın devrinde gaz yemesinde ve sesinde hissedilir bir artış oldu son devirlerde yığılma ortadan kalktı.

hava filtresindeki ses daha tok ve güçlü çıkmaya başladı ayrıca sanki turbo varmış gibi gaz basmalarda bi fısırtı vermeye başladı :D:D

dyno ölçtürme şansım amasyada yok ama arabamım %100 değiştiğini söyleyebilirim...

yardımlarından dolayı mustafa beye teşekkür ederim

hayırlısı olsun aman o sese aldanıp gaza dokunurken dikkatli ol bize ses diil sen lazımsın

hayırlısı olsun aramıza mantzelli bi corsa daha katıldı tebrikler :alkis: chipsizde iş yapıo mantzel ;) ama chip şart tabi :) orjinal tertibata ve lex'e göre hava yolu 60-80 cm civarında kısalıyo zaten kafadan birde soğuk hava aldırmayı başarırsan + motorunun sağlık durumuna göre baya baya iş yapıyor hemde tek başına :) bende çokişe yaradı son filtre tertibatıyla (imzadaki ta kendisi) %20den fazla kazandım kazandım dynoda yürüyüşte çok çok fark etti

Son düzenleme:
Geri