lexmaul-- mantzel

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan m__sonmez
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Performansta hangisi ?

• Kullanılan toplam oy
    33
  • Anket kapatılmış .
arkadaşlar moraliniz bozulmasın ama corsalarda klasik 2. vites yığılması vardır ve onu mantzelle ortadan kaldıramazsınız o yığılma oldukcada arabamız gidiyor demeyin sadece mantzelle uçtum yürüdüm demek hava filtresiyle 10-15 beygir aldım demekle aynıdır. haliyle fiziken imkansız kendinizi kandırmayın yazılım desteği şart benden sölemesi bir an önce güzel yazılım bulup atın arabalarınıza.
bende ilk taktırdığımda mantzeli gidiyo gazıyla evoya dayılanmıştım:D:D:D

arkadaşlar moraliniz bozulmasın ama corsalarda klasik 2. vites yığılması vardır ve onu mantzelle ortadan kaldıramazsınız o yığılma oldukcada arabamız gidiyor demeyin sadece mantzelle uçtum yürüdüm demek hava filtresiyle 10-15 beygir aldım demekle aynıdır. haliyle fiziken imkansız kendinizi kandırmayın yazılım desteği şart benden sölemesi bir an önce güzel yazılım bulup atın arabalarınıza.

çok haklısın 5000-5500 arası acayip bi yığılma var dyno çıktısından da gördüm bunu yazılım şart ama genede az buçuk gidio be beratım :)

bende sadece mantzelle uctum yürüdüm demiyorum mantzeli takınca araba fena gitmeye başladı tahmin ediyorum önceden bi yazılım olabilir ayrıca sadece mantzelle dyno çıktısı alan arkadaşlar var demekki onlarda uçuyo...

bende sadece mantzelle uctum yürüdüm demiyorum mantzeli takınca araba fena gitmeye başladı tahmin ediyorum önceden bi yazılım olabilir ayrıca sadece mantzelle dyno çıktısı alan arkadaşlar var demekki onlarda uçuyo...

bendede var dyno çıktıları sana işe yaramaz demedikki böle ters algılamışsın çip yap daha iyi gitsin dedik neden kötülemişim gibi yazıyorsun sonucta bendede vardı bende çip olmadan kullandım ama su anda çiple kullanıyorum çipli ve çipsiz arasında dağlar fark var...

yanlış anlaşılma olmuş beratım sonucta corsacısınız ve aynı zevki paylaşıonus olur arada böle :D

mantzel iyidir iyi:D

mantzelle uçtum yürüdüm demek hava filtresiyle 10-15 beygir aldım demekle aynıdır...

yazınca gerildim yaff 2 saat uğraştım ben ona :D:D arabanın yüksek devirlerde performansı baya arttı keşke burda olsanda gezdirsem seni berat :D:D

Geri