Lpg sirali gaz hakkinda bilmek istediğiniz her şey...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan asvtec
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bende vectra c var hangi kiti önerirsiniz titiz derecesinde hastalıklı bir adamım arabanın teklemesine zırt pırt saniyelere gidip ayarlar çektirmek istemediğim için uzun süredir lpg ye bulaşmadım ama yapıcam..

Bu iş bir kere yapılıyor ,titiz davranmakda çok haklısınız.Tavsiyem BRC ,uzun süre sorunsuz kullanabileceğiniz bir cihaz.

bende vectra c var hangi kiti önerirsiniz titiz derecesinde hastalıklı bir adamım arabanın teklemesine zırt pırt saniyelere gidip ayarlar çektirmek istemediğim için uzun süredir lpg ye bulaşmadım ama yapıcam..

brc de çok sıkıntı var onların sitesinde de iki üç tane vectra c li arkadaş var brc taktıran problemleri vardı hepsinin..

Aksine BRC çok kaliteli bir kit ve 2004 Vectra C de tam 3 yıl tek bir arıza yapamadan kullanıp 45000 km yaptım.Şu an araç amcaoğlumda o da çok memnun.
Burda dikkat edilmesi gereken montajı yapacak ustanın yeteneğidir.
selamlar

kalitesiz demedim sadece opelle uyumda sorunları var sanırım dedim neticede her lpg kiti her markaya tam uymuyor yada anlaşamıyor diyelim bu o kitin kötü olduğu anlamına gelmez..

Forum siteleri bilgi paylaşım platformlarıdır ,aklına gelenin konuşulduğu yerler değildir.Bir iddiada bulunuluyorsa bunu açıklamalı ,kanıtlanmalıdır ; ki diğer kullanıcılar yanlış yönlendirilmesin.BRC çok kaliteli bir üründür ,yanlış bilgiler vererek insanları yanıltmayınız.Selamlar...

brc de çok sıkıntı var onların sitesinde de iki üç tane vectra c li arkadaş var brc taktıran problemleri vardı hepsinin..

Forum siteleri bilgi paylaşım platformlarıdır ,aklına gelenin konuşulduğu yerler değildir.Bir iddiada bulunuluyorsa bunu açıklamalı ,kanıtlanmalıdır ; ki diğer kullanıcılar yanlış yönlendirilmesin.BRC çok kaliteli bir üründür ,yanlış bilgiler vererek insanları yanıltmayınız.Selamlar...

1- aklıma geleni söylemem uzun süredir araştırıyorum bolcana okuyorum ve vectra c lerde en çok forumlarda şikayet edilen brc kit ler..

2- idda etmiyorum kanıt istiyorsanız vectra c lpg sorun yazın google a karşınıza ilk çıkıcak siteler 2a-lpg yani brc nin sitesi ve diğer sitelerdeki vectra c brc sorunlarıdır.. isteyende arama yapabilir google da..

3- sizin burda mesaj sayınız 10-15 üyeliğinizi açalı 5-10 gün olmuş benim mesaj sayım 3 bin ve burdaki çoğu insanla yüz yüze tanışmışlığım var kimseye bir şey ispat etmeye ihtiyacım yok o konuda içim rahat..

4-ben size bilgi danışdım sizden azar işitmek için bu konuya yazmadım sizinde brc bayisi olduğunuz belli renginizi belli ettiniz.. bana kısaca brc yi düşünmüyorsanız şu markada iyidir diye bilirdiniz ama brc fanatikliği yapmanız renginizi gösterdi..

1) Yanlış biliyorsunuz ya da eksik okuyorsunuz.Vectra C ler de BRC nin uyum konusunda sorunu yoktur.

2)Markasına ait istek -şikayet vb konularda müşterilerinin yazması için Forum açan tek firma BRC dir. www.2a-lpg.com diğer markaların böyle bir forum sitesi yok.

3)Yeni üyeyim ama bu konularda bilgi ve tecrübem emın olun sizin tahmininizden oldukça fazladır.

4)Sizi ya da başka bir forum üyesini sanal ortamda azarlamak benim ya da bir başkasının haddine düşmez.Gizlediğim bir şey yok ,Rengimin ne olduğunu bu forumdaki ilk mesajımda zaten belirttim.Honda araçlar dışında hiç bir şeyin fanatiği değilim.

iyi günler mehmet bey. 800 km de yaklaşık 25 tl lik benzin tüketimi sizce normal mi ?

800 km de 7 lt benzin tüketimi ; aracınızı gün içinde ne kadar çalıştırıp stop ettiğinize ,hava şartlarına ,sistemin geçiş ısısına ve de aracınızın durumuna göre değişir .

Geri