Lütfen acil yardim...

mechule_99

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 1.3 astra j dizel sport siparişi verdim fakat bi arkdaşım performansından hiç memnun olmadığını mümkünse siparişi iptal etmemi söyledi...

sizce bu astra j 1.3 ün performansı nasıldır? hadi diyelim onu almaktan vazgeçtim yerine ne alınabiilir dizel olması şart...

Astra J 1.3'ü kullanmadım, ama Astra H 1.3'ten farklı olduğunu sanmıyorum. Ben 3 yıldır Sedan 1.3 kullanıyorum. Eğer performans değil, ekonomi arıyorsan ve günlük şehir içi rampa yollarda kullanmayacaksan hiç sorun olmaz...

abi sen o aracı tercih ederken neleri göz önünde bulundurdun ?? konfor güvenlik güzellik ve en önemlisi de yakıt tüketimi değilmi ?? Ee yarış yapmayacaksın ya neyapcan ozamn performansı !! Forumda arkadaslar konu acıyolar ' gezemedıkten sonra arabam olsa ne olur diye' benzin fiyatlarından dolayı.. Forumumuzda da cok tartışıldı astra H 1.3 icin kimine göre gayet iyi kimine göre yetrsiz, herkesin beklentisine göre..Mis gibi araba sahibi olucan inş. Boşver sen milletin lafını arabanın tadını cıkar. Allah şimdiden kaza bela vermesin inş..

yakıt 1. sırada elbette ama neden bi golf tdı kadar gitmesin diye düşünmeye başladım şimdi ve acayip bir çıkmazdayım.. arabanın gelmesine 5 gün kalmış ama aldıktan sonrada pişman olmak istemiyorum...

yakıt 1. sırada elbette ama neden bi golf tdı kadar gitmesin diye düşünmeye başladım şimdi ve acayip bir çıkmazdayım.. arabanın gelmesine 5 gün kalmış ama aldıktan sonrada pişman olmak istemiyorum...
golf tdi kadar gitmemesi normal aynı hacimde değiller ki motor olarak.
ama astra j dizel de yakıt olarak sevindirir sizi.

insignia ile kıyaslarsan yavaş gelecektir astra da 1.3 dizel motor hacim nedeiyle golfun 1.6 dizelin arkasında kalır ama iler ki dönemlerde chipleyip daha da güçlendirebilirsin

keşke aracın siparişini vermeden önce test sürüşü yapsaydın da bu tarz da soru işaretleri ile uğraşmasaydınnn

iptal etme durumum var o sorun değil de... çok mu kötü ya bu motor:S

Süper bir araç bence sadece yokuşlarda 1.vites zayıf kalıyor sonra toparlıyor bnce keyif alarak süreceğin bir araç olacaktır pişman olmayacaksın:cool:

komşum aldı çekişinden gidişinden ve yakıtından gayet memnun. bence alın. sonuçta rallye katılmayacaksanız :)

Geri