Lütfen acil yardim...

abicim sorupta öğrenemezsin bunu, göreceli bir kavram çünkü. en iyisi gideceksin bir opele yada galeriye aracı alacakmış gibi test sürüşüne çıkacaksın. herkese göre değişir performans olayı, araçtan ne beklediğinize bağlı fakat zaten 1.3 dizel araç alan birisi o aracın 1.6 ile kıyaslanamayacağını idrak etmiştir diye düşünüyorum.

abicim sorupta öğrenemezsin bunu, göreceli bir kavram çünkü. en iyisi gideceksin bir opele yada galeriye aracı alacakmış gibi test sürüşüne çıkacaksın. herkese göre değişir performans olayı, araçtan ne beklediğinize bağlı fakat zaten 1.3 dizel araç alan birisi o aracın 1.6 ile kıyaslanamayacağını idrak etmiştir diye düşünüyorum.

guzel yorum

bu arabayı senin için yapmışlar hiç vazgeçilirmi bu güzellikten maşallah kazasız belasız cezasız alın kullanın bence.. izle fikrini değiştime güzel araç..

http://www.youtube.com/watch?v=3q6RSeWyZ-4

arkadaşınızın aracını kullanma imkanınız yok mu? eğer varsa biraz sürüp kendiniz karar verin. yakıt sarfiyatı için kesinlikle öneririm ama performansı kötü.

arkadaşımın 1.6 180 beygir special editonını kullandım harika bir araç ve performans tek kelimeyle inanılmaz ;) ama 1.3ü kullanan başka bir arkadaş performanstan pek memnun değildi

bir arabadan ne beklediğinize bağlı.şehiriçinde yeterince tatmin edecektir ama otobanda(özellikle 160-170sonrası) pek birşey beklemeyin.sonuçta ağırlık ve 1.3 dizel motor bir yere kadar...

kullan memnun kalmazsan chiple devam et

performans göreceli bir şeydir birinin gitmiyor dediği araca bir başkası uçuyor diyebilirim bu birazd sizin perfromans deneyim ve tecrübenizle alakalı 2.0-2.5 araçdan inmişse o arkadaşınız gitmiyor demesi gayet normal.. ama 1.3-1.6 arası bir araçdan inip gitmiyor demişse opek inandırıcı olmaz..

Ben Olsam Dıger arkadasların dedigi gibi test surusune katılırdım.Mumkun oldugunca Rampa cıkar denerdim.

Geri