Lütfennn yardimmm aciiilllll

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Gökhan_55
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arabasızlık çok kötüymüş bana acil bi araba bulun o zaman:) ama opel olmasın. yanlış anlamayın opel kötü diye demiyorum sadece sıkıldım opelden. insignia deseniz oke ama onada para yok. vectra deseniz bindim corsa benim için ufak astrayıda yeni sattım:) ya golf ya da leon düşünüyorum ama kesinlikle full donanım olacak..

Gökhan, sonra pişman olma bak tsi lere lpg takılmıyor, astra cdti cosmo alalım ne dersin.?:D:):):):kop::kop::kop::mad:

golf yeni kasa değiştirdi ben olsam eski kasa bi araç almak istemezdim

slm arklar sizlerden yardım almak icin yazdım eger tam bılgı verıp de yardımcı olacak ark lar olursa sevinirim. bende 97 cd 2000 16V vectra b var.ama bır turlu arabayı sanayıden cıkaramıyorum durmadan arıza verıyoor bıyerıın yaptırıyorum bıyerı cıkıyor yanı bır turlu keyıfle bınemedım arabaya.nerdeyse yarı fıyatı kadar masraf yaptım ama bır turlude vectradan vaz gecemıyorum.onun ıcın vectra 2001 dızel almayı dusunuyorum vectra dızel kullananlardan arabanın puf noktalarını ve dusuncelerını ogrenmek ıstıyorum.bu konuda tam bılen ark laR yardımcı olursa sevınırım acil YARDIMA İHTİYACIM VAR. seerhat66@hotmail.com

fsi fake yaa hiç bulaşma bence 1.4 tsi leon ara sen leon çok güzel alet...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...