Lütfennn yardimmm aciiilllll

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Gökhan_55
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Acele etme bence fakat illada lazım diyorsan 39.000 deki 2. secenekteki golfü almanı tercih ederim fakat bana sorarsan yeni astranın sedanlarından bakmanı tercih ederim veya biraz daha bekleyip 0 araç almanı tavsiye ederim.Fakat 0 istemiyorum diyorsan citroen c5 leri bir öğren bir sor derim çünkü özellik bakımından muhteşem araba.Diğerlerinin km fazla yani sen o kmde araç alıp bakımlarını daha sık tutacağına şöyle 39 km bi golf alırsın daha için rahat gönlün rahat bir biçimde binersin.

2. Tercih: 1.6 fsi comfortline triptronik 6 ileri ggümüş gri golf. 39 binde.. 2007 model 31 milyar hatasiz.
savas abi ben diger arabadan bahsetmistim benimde fikrim senle ayni..

savas abi ben diger arabadan bahsetmistim benimde fikrim senle ayni..
3. Tercih: Siyah renk golf 1.4 tsi 140 hp. Araba 150 binde ama çok diri görünüyor ve kesinlikle hatasiz. Tek kafa kariştiran noktasi km si.
27 milyar...2007 model

2 yaşındaki araç için 150.000 km gerçekten çok fazla. Ben kişisel tercihim olarak ne kadar temiz olur ise olsun 2 yaşında bu kadar çok km yapan aracı tercih etmem. Normal bir kullanıcı aracının bu kadar çok km yapmayacağı kanatindeyim.

3. Tercih: Siyah renk golf 1.4 tsi 140 hp. Araba 150 binde ama çok diri görünüyor ve kesinlikle hatasiz. Tek kafa kariştiran noktasi km si.
27 milyar...2007 model

2 yaşındaki araç için 150.000 km gerçekten çok fazla. Ben kişisel tercihim olarak ne kadar temiz olur ise olsun 2 yaşında bu kadar çok km yapan aracı tercih etmem. Normal bir kullanıcı aracının bu kadar çok km yapmayacağı kanatindeyim.
Katılıyorum Savaş abi :good: :good: :good:

27 milyar...2007 model

Evet:good:

3 tercih arasında mutlaka leonu sağlam bir ekpertiz yaptrmak şartıyla al diyecektim ama o iş yattığına göre bence diğer ikisini düşünme.
Gökhan kardeşim acele etme araba işi aceleye gelmez. satıncaya kadar canın çıktı bari alırken sabırlı ol. şimdi araba almanın tam zamanı önemli olan uygun arabayı uygun fiata bulmak. bu da biraz zaman alabilir. opel ailesi olarak sana gönlüne göre bir araba mutlaka buluruz. yeterki biraz sabret.

Son düzenleme:
bence 150 bin deki golf için fiyat fazla...

ayrıca leon daha güzel bir araba 1.4 tsi leon aramaya devam ederdim ben olsam...

arabasızlık çok kötüymüş bana acil bi araba bulun o zaman:) ama opel olmasın. yanlış anlamayın opel kötü diye demiyorum sadece sıkıldım opelden. insignia deseniz oke ama onada para yok. vectra deseniz bindim corsa benim için ufak astrayıda yeni sattım:) ya golf ya da leon düşünüyorum ama kesinlikle full donanım olacak..

arabasızlık çok kötüymüş bana acil bi araba bulun o zaman:) ama opel olmasın. yanlış anlamayın opel kötü diye demiyorum sadece sıkıldım opelden. insignia deseniz oke ama onada para yok. vectra deseniz bindim corsa benim için ufak astrayıda yeni sattım:) ya golf ya da leon düşünüyorum ama kesinlikle full donanım olacak..

http://www.sahibinden.com/acil_satilik_seat_leon-32WQQaXQQ11962921WQQpXQQdisplayitem

al sana araba
sahıbı bızız kendısı evlenecek ondan satıyor dusunursen

abi leon alırsam referans almam.. hatta golf alırsamda comfotrlineden başka almam.. yinede tşk ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...