Makyajlı Astra'da arka stop farları

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Papirus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Yeni stopları nasıl buluyorsunuz

• Güzel olmuş

Oy: 98 73.7%
  • Daha iyi olabilirdi

Oy: 17 12.8%
  • Eskisini tercih ederim

Oy: 14 10.5%
  • Kararsızım

Oy: 4 3.0%

• Kullanılan toplam oy
    133
EKTOPEL' Alıntı:
ben o dediğin almanyanın şahinine doğanına vuruldum:rock sen vurulmadıysan amaç ne anlayamadım yoksa vw casusu falan mısın? zaten kızıda wermemişler:D :D

:D VW param yetmedi o yuzden astra da karar kıldım hem bence dızayn biraz daha iyiydi golf ten :D Bu ülkede şahine doğana vurulanlarda var.Almanlar aracın en iyisini yapıyorlar Şahini doğanı farketmez ama alman araçlarında alt sıralarda olduğu için böyle bir benzetme yaptım dostum.Amaç at gözlüğünü çıkarmak:good: Yoksa kendi aracımı neden kötüleyim

daskinoglu' Alıntı:
bu fotolar gtc fotoları deilse eğer;hb fotolarıysa anladığım kadarıyla makyajlı astra hb nin ön tamponu aynı gtc deki gibi sivri bir çıkıntıya sahip...ve bu da astra ya çok yakışıyor..
GTC değil , normal astra fotografları. GTClerin stoplarının yapısı daha farklı zaten

stoplar kaçpara haberi olan var mı?

Valla bana cimix (cihan) abim bi fotograf atmıştı hayran kalmıştım. Iste bu bizim arabanın makyajlısı diye de..Arabayı aldıgım ilk hafta acaip canım sıkılmıştı.. Bunları gördüm mutlu oldum :) cok büyük farklar yok ya..
hatta ön halojenler igrenç hic hoşuma gitmedi bizim halojenler daha hoş en azından alt kısımlar parlak metalik degilde mat siyah..

Aracın arka stoplardan başka bi artısını görmedim.Onların hakkını vermek lazım cidden hoş.Hatta uyuyorsa kendi aracıma taktrımam lazım cıktıgı hafta!

buarada en son cıkan vectra ları bi türlü gözüm tutmuyor.eski köşeliler cok daha agır cok daha tatlı geliyor.gittikçe arabaları yuvarlıyor opel yeni vectranın ön kasayı anımsattı bana..begenmedim.. (yada bekledigim gibi cıkmadı)

hatta attıgı foto da buydu.. :)

opelastranewcn3.jpg

güzel yaa hoşuma gitti

baya begendim makyaji. Turkiye^ye geldimi acaba bilen varmi?

Geri