megane alacagim fikrinize ihtiyacim var

Yava ustat yazdın yazdın yazdın sonra bır lafı koydun benımde ıcımı kararartın yav okadar para verdım sımdı denırmı bu bana hanı bız kardesdık :) :) :)

o lafım genel renault grubu için senin aldığın araba için değil :D senin aldığın arabayı geçen gün binme fırsatım oldu harika inan çok güzel tercih yapmışsın renault grubunda 3-4 tane işe yarar araba varsa 30 tane işe yaramaz araç var seninki o 3-4 taneden biri o yüzden o yazdığım genellemeye kendi arabanı sokma.. :D

bencede 105 lik al çünkü onlarıınn kasa ağır ve 85 lik hem zorlanabilir ve buda moturn ömrünü kısaltır

ilkbaharda 1.6 dizel edc otomatik fluance geliyormuş...130 bg..320 nm tork..başka forumlarda konuşuluyor..

renaultta hiç bulaşma derim laguna megan clio hepsini kullandım hepside bir birinden kötü ordan ses gelir burdan ses gelir clio desen yolu hiç tutmaz bi artısı dieselleri az yakıyor ama çok sesli çalışıyor sunroof hiç yanaşma bile renaultta bide son clio fabrika çıkışlı hasarlı araçmış satarken bunuda öğrendik komple sağ ve sol tarafı boyanmış sağ kapı değişmiş 0 aldığımız aracın

ilkbaharda 1.6 dizel edc otomatik fluance geliyormuş...130 bg..320 nm tork..başka forumlarda konuşuluyor..

sanırım fiatın 120 beygirlik 1.6 multi jetine rakip çıkarttılar.. dizelci değilimdir ama hep şu ufak dizel motorlara karşıydım hiç içime sinmezdi gene 1.6 motor kötünün iyisidir..

şirkete sıfır focus 1.6 tdci ler geldi. ne yalan söyleyeyim astra kullanırken focusu malzeme kalitesi konusunda yadırgıyordum, golften sonra iyice gözümden düştü. hele bir aralar 1.6 tdci focus düşünüyordum, iyiki almamışım.

focus malesef o yönu kötu ıscılık ıc sınıf vasat kalıte yok cok sert plastık kullanılıyor

burda hep fransiz arabasindan uzak dur derler fiyatlarida cok ucuz aracda hertürlü donanim oluyo fakat para etmiyo yani pek alicisi olmuyo arkadasa önerim alman markalrina baksin

Arkadaslar tekrar selam. arac aslinda aralik 17 gibi geldi ama vergiden muhaf olmak icin ocagi bekledim ve bugun teslim aldim. yarin sabah onda randevum var boya koruma motor koruma ve koltuk korumalarini yaptirip resimlerini sizlerle paylasacagim. seffaf kaput filmi yaptiriyimmi sizce? neyse ilk resimlerden sonra konusuruz bu konuyu
herkese iyi aksamlar

Geri