Mercedes,Bmw,Audi

Mercedes/Bmw/Audi

• Mercedes E Serisi

Oy: 59 50.9%
  • Bmw 5 Serisi

Oy: 41 35.3%
  • Audi A6

Oy: 16 13.8%

• Kullanılan toplam oy
    116

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abi yenisi çıksın onuda ekleriz. Ama bence 2004 olsada Eski kasa E serisi olsa bende oyumu kesinlikle 5 serisine verirdim. Ama yeni E serisi mükemmel. Bana göre ise 5 serisi hala çok çekici ve güncel. :)

Yigitim tabi burda ne güzelki karsilikli fikirlerimizi paylasiyoruz:D..mersedes kaliteli konforlu süper bir araba kendinide dünyaya kanitlamis.hani kücükken derdik ya mercedes gibi araba diye dogru.ama BMW nin (koltuk direksiyon vites ve gaz) dörtlüsünün arasindaki hissettiklerimi malesef merso da hissedemedim ..oysa mercedeside severim ama BMW nin yerini tutamadi benim yanimda..:)

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yigitim tabi burda ne güzelki karsilikli fikirlerimizi paylasiyoruz:D..mersedes kaliteli konforlu süper bir araba kendinide dünyaya kanitlamis.hani kücükken derdik ya mercedes gibi araba diye dogru.ama BMW nin (koltuk direksiyon vites ve gaz) dörtlüsünün arasindaki hissettiklerimi malesef merso da hissedemedim ..oysa mercedeside severim ama BMW nin yerini tutamadi benim yanimda..:)

Abi ne mutluki o 4'lü kombinasyonu yaşayabilmişsin. Ben sadece Görüntü ve konfor olarak bakabiliyorum şu an. :D

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öbür konuyla aynı tartışmalar çıkmış yine :)
BMW bana göre fazla havalı. Ben o kadar gösterişi sevmem.

Birgün b.k gibi param olursa tabiki de gidip Mercedes alırım, BMW'ye bakan kim?
Para olmasa Opel'e devam :)

Son düzenleme:

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
üçüde birbirinden güzel ama yıldızın yeri her zaman ayrı.