Mercedes,Bmw,Audi

Mercedes/Bmw/Audi

• Mercedes E Serisi

Oy: 59 50.9%
  • Bmw 5 Serisi

Oy: 41 35.3%
  • Audi A6

Oy: 16 13.8%

• Kullanılan toplam oy
    116

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bmw kesinlikle,
daha sportif ve akıcı tasarım.. kesinlikle en iyi motor, daha iyi yol tutuş ve kusursuz kokpit dizaynı (yıllardan beri en iyi motor ödüllerinde mercedes nal topluyor)

bunun yanında balina bagaj, 2li dashboard, koldan vites gibi 7 serisindeki tüm tasarım detaylarını S serisinde gördük yıllar sonra... bu kadar da çalınmaz ki... neyse ki yeni C ve E de durumu toparladılar gibi ama tasarımda E nin arkası yine hantal yine hantal...

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
BMW ve AUDi eski dizaynlar yenileri çıkınca bu karşılaştırma daha adil olur. Ama her zaman YILDIZ farklıdır ağa. Sonuçta bu iki firma da Mercedes'e rakip olarak ortaya çıkmıştır.

Ha bir segment alta inip A4-3 serisi-C serisi dersek o zaman BMW yi tek geçerim.

Emirhan34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ha unutmadan yime mercedes in 1 jenarasyon öncesini BMW nin yeni jenerasyonu ile karşılaştırıyoruz bunu da atlamayın. Bu bile kimin galip gelmesi gerektiğini gösteriyor bence

demişti viper abim benim ankette

o zmn bu ankettede bmwnin makyajsız kasa olduğunun daha yeni kasanın çıkmamasına rağmen bu kadar oy aldğını göz önünde bulundurursak kimin önde olduğu belli olur..

Batucan T.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.megachips.org
kesinlikle audi...

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni 5 serisi için, gerçi GT serisi ama sedan da buna benzeyecektir, konsept tasarım bu şekil, bu tasarıma göz önüne alırsak yine de Mercedes. BMW nin bu köpekbalığı burun tasarımı beni açmadı pek.

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biliyorum da gene de BMW 5 GT diye geçtiği için dedim, normal 5 serisi de buna benzerse sevmem kesin die :)