Mercedes,Bmw,Audi

Mercedes/Bmw/Audi

• Mercedes E Serisi

Oy: 59 50.9%
  • Bmw 5 Serisi

Oy: 41 35.3%
  • Audi A6

Oy: 16 13.8%

• Kullanılan toplam oy
    116

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
nice mercedesler dolaşıyor diyorsun da en basitinden sahibinden deki bmw ilanlarına bi göz atın km'leri nerelerde geziyor... problem yaratsa o rakamlara ulaşılmazdı zaten, ayrıca bu ödülleri de öyle motorun görüntüsüne ya da sadece fabrika verilerine bakıp oo bu çok iyi hızlanıyo ya da az yakıyomuş diye şak diye vermiyorlar, bmw bu konuda kendini kanıtlamış yıllardır da üst üste neredeyse tüm kategorileri topluyor, şöyle bi 90 sonrasındaki yılın motor ödüllerine göz atın derim, ayrıca yenilik konusunda da hep bir adım öndeler, hem motorda hem de diğer araç mekaniği mekatroniği sistemlerinde, sıralı 6 silindir bile tek başına yeterli cevap için... ben körü körüne hiçbirşeyi savunmam, fanatikliğim de yoktur, bu işin ehli olmuş adamlar... biraz inceleyip araştırmak gerek en azından ona buna laf atarken... kullanma konusuna gelince de m3 - 2.0 kompressor clk - 320cdi s kasa - 530 hepsini test ettim,

mercedes araçları kötülemiyorum bu konuyu da belirteyim,
neyse uzayıp gitmesin zevkler farklıdır öyle de olması gerekir ama bir konuda en iyi varsa bunu tekrar tekrar tartışmak yersiz.. kısaca mercedes ve bmw yi teknik olarak özetlemek gerekirse,

lüks hissiyatı ve konfor konusunda mercedes üstündür, ancak aktif sürüş, dinamik özellikler, motor, yol tutuş, performans oranı, ve bana göre en önemlisi olarak sürüş keyfi, sürüş hissiyatı konusunda BMW çoktan kendini kanıtlamış bir markadır...

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sizde çok iyi biliyorsunuz ki Türk milletinin %90'lık bir bölümü araç alırken ilk önce tipine bakar. Rahatlığına bakar. Daha sonra Az yakışına,motoruna vb. diğer özelliklerine bakar. Bende şahsen teknolojik yönünü vb herşeyini indiririm. Bende o %10'luk bölümde yer alıyorum ama dediğimiz gibi zevkler meselesi. Ben Bmw'de hiçbir albeni bulamıyorum. Senelerdir Dashboard'ları aynı sıradan,tekdüze hiçbir yenilik yok ama yaptıkları teknolojik atılımları(İ-drive vb. ) özellikleride takdir ediyorum.Zaten kimse kolay kolayda kötüleyemez ama dediğim gibi Zevkler. Şunuda belirtmeliyim Sadece 1 serisini ve X5'i mercedes'e değişirim. Oda o segmentlerdeki araçlarının bana göre yetersizliğindendir.

Saygılar!

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
beğeni sonuçta.. aynı şeyi bende son kasalara kadar mercedes için söyleyebilirim.. bana göre albenisi azdı.. 2009 c kasa ile gelen yeni çizgiler hoş ama..

bir de bu konu var tabi... alıcılara ya da satış rakamlarına bakarak hangi aracın daha başarılı olduğunu söylemek yanlış olur, firmanın başarısıdır ok.. sonuçta para kazanmak temel amaç.. ve bunu başarmıştır şu bu modellerle.. bakınız reno broadway kuş serisi vs vs... bir de eski yıllardan kalma mercedes üstünlüğü o senelerdeki almancılardan kaynaklıdır.. ki o senelerde bmw den daha iyi tanınıyor daha iyi pazarlanıyordu mercedesler, belki de daha üstündü her yönden ama şu an ya da son 10 senedir özellikle mekanik ve motor konusunda BMW bir kaç adım öne geçmiş durumda...

hangi sınıfta hangisi tercihim olur dersem yeni 3 gelene kadar sedan da şu an itibariyle C kasa ama coupe de 3... onun dışında ne E ne de SL hiçbiri...

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende M5,M6 vb performanslı motorlarda,araçlarda tercih edebilirim ama maalesef bu araçlar şu zaman için hayal! O yüzden gerçek bakmak lazım bu yüzden Forever Mercedes :D

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
şu an için baz 1 serisi ya da clc - a serisi - b ... bile hayal bana... :S:S

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O Benden sonra karışmış ortalık ..yetişemedim. Umut kimseye akıl vermiyorum yada laf atmıyorum olanı biteni söylüyorum
Zevkler ve renkler tartışılmaz..Bmw nin motorlora güzel kendini aşmış F1 hariç :) çok takılmamak lazım..
Dediğin gibi Mercedes üstündür Bmw de iyi arabadır.Ama ben bir mercedes showroomuna gittiğimde bana Bmw hakkında o kadar zarflamama rağmen yorum yapmadılar. Ancak Bmw ye gittiğimde mercedes için demediklerini bırakmadılar.
Sanırım bu yeterli bi şeyleri ifade için

Type-r

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O Benden sonra karışmış ortalık ..yetişemedim. Umut kimseye akıl vermiyorum yada laf atmıyorum olanı biteni söylüyorum
Zevkler ve renkler tartışılmaz..Bmw nin motorlora güzel kendini aşmış F1 hariç :) çok takılmamak lazım..
Dediğin gibi Mercedes üstündür Bmw de iyi arabadır.Ama ben bir mercedes showroomuna gittiğimde bana Bmw hakkında o kadar zarflamama rağmen yorum yapmadılar. Ancak Bmw ye gittiğimde mercedes için demediklerini bırakmadılar.
Sanırım bu yeterli bi şeyleri ifade için

Vayy. Demek çirkeflik yaptılar abi :D