motor soğuyunca tek marşta almıyor

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan see_none
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

see_none

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende 98 model vectra gls var.Araç özellikle sabahları ve motor soğuyunca tek marşta almıyor.Araçta sıralı sistem lpg var.Sıcaklık sensörü,rölenti düzenleyici,1 numaralı buji kablosu kontrol edildi bi şey değişmedi.Son olarak benzin pompası değiştirildi sorun düzelmedi.Bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.Şİmdiden tşkrler...

mars motoru dişlisine baktırdın mı? mars motoru kaçırıyor olabilir. bende de olmustu dediğin gibi motor soğudugu zaman genelde tek seferde çalışmıyordu. sorun dişlide çıktı. değiştirdik sorun ortadan kalktı.

teşekkürler bi de onu deneyelim bakalım. saolasın.

ne kadara mal oldu bu durum sana?

o arada baska işlerde yaptırmıstım. tam olarak ne kadar hatırlamıyorum. ama bu işi elektrikçiler yapıyor onlara göster

sende sağolasın. sana da iyi akşamlar

marş motoru dişlisi ile alakası yok aynı sorun benim araçta da vardı servise götürdüm araç 3 gün serviste kaldı baştan aşağı kontrol ettiler. sorun araç sürekli lpg de kullanıldığı için stop edip sabaha kadar da kullanmadığın için benzin motorun ne kadar da yeni olursa olsun benzini geri kaçırdığını söylediler ve bana aracımın stop ederken benzinde stop et dediler o günden beri şükür öyle bi sorunla karşılaşmıyorum...senin sorununda bu olabilir

teşekkür ederim beim de lpg ile ilgili yaptığım araştırmalardan bu sonuç çıkıyo genelde aynı sorundan şikayetçi herkes ve dediğiniz gibi yapanlar sorundan kurtulmuş umarım ben de kurtulurum. aracı stop etmeden hemen önce elle benzine almam gerekiyo değil mi?

marş motoru dişlisi ile alakası yok

arkadasım senden bi ricam oalcak. daha önce msj yazmıs kişileri tenkit etmek yerine bence diye baslarsan daha iyi olur diye düşünüyorum.

Geri