motor soğuyunca tek marşta almıyor

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan see_none
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bahadır kardeş senin bilgilerin benim için çok önemli verdiğin bilgiler için teşekkürler

yok sorun değil. ben fikrimi söyledim sadece. işine yaradıysa ne mutlu bana.

arkadasım senden bi ricam oalcak. daha önce msj yazmıs kişileri tenkit etmek yerine bence diye baslarsan daha iyi olur diye düşünüyorum.

bahadır kardeş şimdi forumda gereksiz yere edebiyat yapmaya gerek yok.. oradaki benim düşüncem olduğu için başına bence yazmak çok saçma oluyor çünkü benim düşüncem zaten...ben sadece benim fikrimi söyledim. tek marş ta almamasının sebebi birden fazla olabilir arkadaş ta zaten baya bi parça üzerinde deneme yapmış. bende bana ait olan bir fikri söyledim. Bence kelimesinin kullanılmasına hiç gerek yok. sevgi ve saygıyla kalın......

saol kardeş dediğini yaptım artık motor soğukta olsa tek marşta alıyo.ancak şimdi de tüp kafayı yedi.benzinden gaza geçirdiğim anda tekrar benzine alıyo ve tüpteyken araba stop ediyo.role de yada eco da arıza var ddi bazı arkadaşlar servise baktırıcam

arkadasım senden bi ricam oalcak. daha önce msj yazmıs kişileri tenkit etmek yerine bence diye baslarsan daha iyi olur diye düşünüyorum.

bahadır kardeş konumuz edebiyat değil tartışma konusuda açmak değil. ortada tartışılacak biey yok zaten... orda bence kelimesinin kullanılması çok saçma çünkü oradaki benim düşüncem senin düşüncen değil senin düşüncen olsa sence derim ama benim düşünceme bence demek saçma oluyor....biraz saygı çerçevesinde yaklaşırsan daha güzel olur...sonuçta herkes burada problemlerini paylaşıyor....sevgi ve sasygıyla kalın...

pardon arkaşlar yanlışlıkla göndermişim kusura bakmayın...daha önce gönderdiğim mesajı göremeyince bidaha gönderdim sayfada bi problem varmış demek..

role parçası hangisi bilmiyorum ama bende de aynı problem olmuştu araç lpg de çalışıyor 10-15 sn sonra benzine kendisi geçiyordu hiç bir müdahelede bulunmadan lpg ye almaya çalışıyorum ama geçmiyordu...lpg taktırdığım servise gittiğimde lpg enjeksiyonun yanında yuvarlak bi şekilde bi parça var o parça değişti garantiden değiştirdiler. bu arada o parça tüp sensörü yani araç lpg ye geçtiğinde o sensörden geçerken lpg yi algılamazsa araç kendini benzine atıyor ondan o sensörde arıza... ismini tam olarak bimiyorum o parçanın ama lpg sensörü bildiğim kadarıyla...bu arada benim lpg nin markası lovato sıralı sistem, markadan markaya değişebilir bu parçanın yeri ya da şekli....yardımcı olabildiysem ne mutlu...saygı ve sevgiyle kalın...

teşekkürler

Şu aralar bendede oluyor sabah geç çalışma krank devir sensörü çıktı tech 2 de.

Geri