Motorine, 9 ile 13 YKr arasında zam yapıldı

ödüm koptu başlığı görünce eskiymiş meğer :D
Artık üyelerimiz bile akaryakıt zamları ile ilgili yeni konu açmaya yetişemiyorlar :kop:.

öbür tarafa bırakmıycam en kısa zamanda bu tarafda halledicem işlerini ;)

haklısın halletmek lazım:Dgittik diesel araba aldık yine zam yine zam hala daha bu herifi koruyanlar var ben onların akıllarına ..

Artık üyelerimiz bile akaryakıt zamları ile ilgili yeni konu açmaya yetişemiyorlar :kop:.

abi nasıl yetişsinler haftada nerdeyse 2 zam geliyor bir akaryakıta anlamadım gitti valla

o kadar stad yol kavşak yapıldı.durmak yol zama devam..

abi nasıl yetişsinler haftada nerdeyse 2 zam geliyor bir akaryakıta anlamadım gitti valla
Sizler yaşınız itibariyle geçmişdeki zor günleri görmediniz inşallah görmezsiniz de. Ben 1978 yılının ortalarında memuriyete başlamıştım. Genellikle birkaç ayda bir, bazen ayda bir hatta hafta da bir yeni hükümet kurulurdu. Yani bir nevi yap-boz gibi :kop:. Eeee tabi her gelen iktidarda oy uğruna birilerine birşeyler dağıtır dururdu. 29 yıllık maaş fişlerimin % 90'ı hatıra diye halen durur, ilk yıllarda bu değişikliklerden dolayı neredeyse her ay zamlı maaş almışım. O kadar laubalik, o kadar menfaatcilik, o kadar kötü yönetim neticesi hızla artan iç ve dış borç derken sonuçta birileri şııışştt ne oluyor dedi. Yaşanan bu günler geçmişdeki zor günleri kısmen de olsa gören bizler için çok anlamlı ama lale devrinde yaşadıklarını zanneden bazıları için hiç bir anlam ifade etmiyor :(. Ne kadar ilginç değil mi hem akaryakıt fiyatlarından şikayetçiyiz hem de sıfır araba satışlarımız tavan yapıyor, demek ki bazılarımız hiç samimi değil.

Geri