Motorine rekor zam

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan VAKVAK95
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
nakliyeciler grev yapıo mal çekmiolar adamlar haklı bedavamı götürsünler yazık yazık yüzü olan utanır....

müstahak kardeşim bu millete cem uzan demedimi mazotu 1 lira yapıcam millet tınlamadı alın işte herkes rahatlasın şimdi durmak yok yola dewam

müstahak kardeşim bu millete cem uzan demedimi mazotu 1 lira yapıcam millet tınlamadı alın işte herkes rahatlasın şimdi durmak yok yola dewam
:good: :good: :good: :good: Acaba bu zamlar harama giriyor mu?Yoksa kitabına uydurmuşlar mıdır bunuda?

BAKIN Bİ KERE DAHA YAZIYORUM ''ALDATICILAR SİZİ ALLAH ADIYLA ALDATMASIN!!!''

ben bu milleti anlamıyorum hem kimse oy wermiyo herkes karşı bu adamlara herkes şikayetçi hemde 47 oy alıyolar ya bu işte bi terslik war

nakliyeciler grev yapıo mal çekmiolar adamlar haklı bedavamı götürsünler yazık yazık yüzü olan utanır....

Sakaryada benim sülalem kamyoncu..Babam ve amcam 6 ay önce çektiler evin önüne kamyonları.Çünkü arabayı yükledikleri zaman alacakalrı nakliye parası gidecekleri yere yakacakları mazotu ancak karşılıyor.Dönüştede iş bulsan dönüş işleri mazotu bile karşılamıyor..Kilmetrede 2 ytl'ye yakın bir mazot sarfiyatları var..Kamyon bu araba değilki bir motor defransiyel veya şanzaman arızası 5-10 milyardan aşağı çıkmıyor..Otobüsçülerde aynı durumda tabi.Uçaklara ve deniz taşımacılığı yapanlara devlet akaryakıtı ötv'siz veriyor.Neden böyle bir ayrıcalık yapılıyor anlamış değilim..Yani uçağı gemisi olan adam zaten zengin bize zenginin parası lazım değilmi diyorlar anlamak mümkün değil.

of of 2 haftada bir zam haberi artık hiç şaşırmıyoruz nedense.

hayırlı olsun! Fiyatı düşürdüklerinde bunu sitedeki bütün arkadaşlarımız söylemişti zaten sokaktaki çocuk bile ezberledi 6ykr indir 12 ykr bindir :)

Geri