Müjde !!!! Resimli...direksiyon Kutusu Tikirti Belasindan Kurtuldum..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan sararmen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
O sesi anlamak için özellikle teybi açmamak gerekiyor..Ardından camlarınız kapalı olsun ve biraz yol yapın...Düzde giderken dinleyin aracınızı, ardından bozuk yolda yine dinleyin..Nasıl bir ses olduğunu söyleyeyim, metal bir çubukla, plastik bir yere vurun, o sesin benzeri...Tambura benzer...Sanki ön takım çok çok bozukmuş gibi geliyor ama ön takımla ilgisi yok gibi...Hani bakımsız küçük dolmuşlar olur ya, alt takımından ses gelen öyle yani:)..

ben çok şanslıyım sanırım Corsa C 44 000 de şu ana kadar sorun yaşamadım

hımmm olabilirde ama hayal gücümde olabilir emin değilim ama öle bi lakırtı falan yok ama bi kütürt kütürt yapıo ama nazik sanki tık tık vururmuş gibi varmı acaba 150 ytl de bişi değil bi hada duymucaksak

ama ilk aldığımızdaki gibi gup gup yapmıo çok özledim o sesi anlatamam

Aynı sorun benim merivamda da vardı.Arkadaşın arabasına yapılan işlemi bende yaptırdım sorun çözüldü.Fakat direksiyonun altından bi tıkırtı geliyo.Oda eps nin gevşemesiymiş.Usta sıkıştırdı ama en fazla 3 ay idare etti.Şimdi gene ses yapıyor.

ya bizim burdaki yol çalışmaları bitsin bende baktırcam gaziemiri görmelisiniz karmakarışık

Araba sıfır gibi oldu, şimdiki sesi şöyle tarif edeyim...Çukura girdiğimizde yeni arabadan nasıl ses çıkar " plof plof" diye:)

Geri