Nazar Değdirdiniz Sonunda Arabama

yahu bu film cezaları kalkmadı mı ?

iyi de mersinde filmsiz araba yok ki. Tüm yolları boşaltmaları lazım o zaman...

Sen birde şimdi gör eskiye nazaran çoğu araba filmsiz geziyor hatta geçen gözlerimle modifiyeli en son kasa beyaz leon gördüm cam film hariç ne ararsan vardı arabada , egzozmu dersin body kit mi dersin app plakamı dersin bir cam film yoktu , belkide önceden vardı ve benim başıma gelen onunda başına gelince söktürdü ve dahada taktırmadı

Onuda geçtim bu aralar Mersinde artık her sokak , cadde , köşe başında trafik polisleri pusuya yatıyor , çevirme yapıyor . Aklınıza gelmeyecek çoluk çocuğun top oynadığı yerlerde çevirme yapıldığına gözlerimle şahit oldum ve öyle her arabayada geç demiyorlar çevirmeye giren herkesi tek tek durdurup baştan sona inceliyor polis sonra devam et diyor , ben kaç kez bu yüzden çevirmeden kaçtım film yok ama app var çünkü :rakir: :D

arkadaş filmde vazgeçtim görüntüsünü lazım yav...
uzunyolda şehiriçi farketmiyor...gözlük takıyosun tamam göz iyi...
ama güneş bi vurdumu kemiriyor adamı,klimayı açıyosun biyerine vuruyor serinlik ama bir tarafın rengi değişiyor :( bu film işi olmuyor...

arkadaş filmde vazgeçtim görüntüsünü lazım yav...
uzunyolda şehiriçi farketmiyor...gözlük takıyosun tamam göz iyi...
ama güneş bi vurdumu kemiriyor adamı,klimayı açıyosun biyerine vuruyor serinlik ama bir tarafın rengi değişiyor :( bu film işi olmuyor...

Aynen hocam valla hadi şimdi kış aylarındayız yarın birgün yaz geldimi ne b.. yicem ben bilmiyorum , dediğin gibi güneş gözlüğü takıyorum sadece gözlerim güneşten korunuyor ama yüzümün sol tarafı cayır cayır yanarken sağ tarafı sola göre çok daha serin , hatta geçenlerde bi kamyoncu göstermişlerdi yüzünün sol tarafı 70 yaşında gibi gösterirken sağ tarafı 50 yaşında gösteriyormuş , düşün artık onun halini kamyon şöförü birde hayatı yollarda geçiyor en çok zararı alan kişi o :sopa: :mad:

Ahanda fotoğrafını buldum o şöförün adamın sağ kısmı araç kullanırken sürekli güneş aldığı için kırış kırış

gogoweb-web.jpg

Sırf bunun için bence film serbest hale getirilmeli

Aksesuar ve filim konusunda çok saçma kanunlarımız var.Ben şahsen filim yasağını anlamıyorum örneğin bu ülkede terör muhabbeti var diye kimse kimseye kısıtlama getiremez,ozaman evlerimizdeki perdeleride kaldıralım....Araçlarda evler gibi özeldir dışardan aracın içini polis görecek diye filim yasaklanamaz...Devlet bu konuda sıkıntı yaşıyorsa zafiyeti burada aramamalı.Ha tek bu konuda filim yasak değil diyeceksin diğer nedenlerden biri görüş engellemesi.Tamam bu konuda kanun maddesi diyebilirki ön cama filim yasak ön yan camlara şu koyulukta filimler serbest diyebilir.Dİğer nedenlerden biri camın kaza anında parçalanmasını önlüyor olması.Ozaman bu soruna neden olmayan filimlere onay vereceksin kontrol sırasında onayı olmayan filime cezayı yazacaksın.Dünya eski dünya değil bazen uzun yolculuklarda saatlerce güneşin altında yolculuk yapıyoruz ve saatlerce zararlı ışınlara maruz kalıyoruz.Araç içerisinde ısı arttığından klima çalıştırıp sarfiyatı arttırıyoruz vb gibi çok şeyler düşünülmüyor.Kesim biliyor vatandaşın zaafını yaz cezayı döngü dönsün her zamanki gibi...

iyi de mersinde filmsiz araba yok ki. Tüm yolları boşaltmaları lazım o zaman...

O zaman Mersin'de denetim yok demeliyiz. Canım ülkemde kanunların ve görev anlayışının ilden ilde değişmesi ne kadar acı :(.

tüv de ben konuştum adam la mantığı ne dedim bırıvıvıvı etti dedim bu film güvenlik filmi kaza yapınca cam buz olmasın diye bunu çekerler,sen diyosun kaza olduğunda adamı camdan çıkartamıyorlarmış...

adam en son haklısın abi ne diyim böyle de dediler böyle diyom :D benimde mantığıma uymuyor demişti :D

Geri