Nazar Değdirdiniz Sonunda Arabama

TSE damgasına polis bakmıyor ruhsattaki onaya bakıyor.Sağlık raporu alıp ruhsata renkli camı işletirsen porblem yok hatta film çek kullan ozaman ama geçerli bi sağlık raporu alman lazım.Orginal renkli cama karışamazlar sadece bu konuda kanun ve yönetmeliğin zafiyeti çok büyük zaten.

Bülent ruhsata işlenen renkli cam, jant, film gibi aksesuarları hiç duymadım, keşke böyle bir şey olsa da aksesuara meraklı arkadaşlar rahat nefes alabilseler, ayrıca 30 seneye yakın sağlık sektöründe çalıştım, hiç bir zaman renkli cam için rapor düzenlendiğini duymadım, polis raporu görüp ceza kesmiyorsa o tamamen polisin olaya olan kişisel yaklaşımıdır, zira sürücüler için düzenlenen raporları her sağlık kurumu/hastane düzenleyemez (yasa gereği).

vitiligo hastası bi kişinin raporuyla projesini yaptırıp işlettiğini okumuştum donanım haberde savaş abi.Böyle durumu olan insanlara bence müsama olmalı

Öyle veya böyle zifiri karanlık harici filmler serbest hale getirilmeli , arkadaş pişiyorum güneşte resmen ya filmin gözünü seveyim bundan önceki 307 aracımada film taktırmıştım 3 yıl gezdim o şekilde hiç bir polis denk gelmedi bunda daha 4 ay oldu olmadı polis filmden dayadı cezayı , şans işte arkadaş

Gecmıs olsun bende dun yedım cezayı ıhtar dedıler :d
ıkıncıye baglarlar arabanı dedı

Gecmıs olsun bende dun yedım cezayı ıhtar dedıler :d
ıkıncıye baglarlar arabanı dedı

Dostum en tez zamanda filmleri taktırdığın yere git ceza yedim tüm filmleri söktürmek istiyorum de ve filmler sökülürken dikkat et camını çizmeden ve arka rezistanslara zarar vermeden çıkarsınlar aracından filmleri

tüm (özellikle altını çiziyorum) filmlerini söktürdükten sonra trafik tescile gidip oradaki görevli polise ben filmleri söktürdüm aracımın menini kaldırmak istiyorum diyorsun polis aracına gelip bakıyor filmler yoksa gerçekten ceza makbuzuna "bilgisayar kaydı işlenmiştir" damgası vuruyor sonra istediğin zaman gidip trafik cezanı normal bankadan ödüyorsun bence onuda aynı gün öde kurtul ben hepsini aynı gün içerisinde yaptım

Dahada film taktırma , bizim araçlara özel kesilmiş perdeler var arka ve bagaj camları için onlardan getirttir ortalama 120 lira fiyatı onları tak hem onun cezasıda yok

geçmiş olsun

bu 3m vizeden geçen cam filmi diye bi olay, var bu doğrumudur, ben hiç arabayı vizeye götürmedim ama film yaptırırken hem bu filmi tercih ettim, satış için söylenen bir masal mı bu, yoksa gerçekten 3m'in vizeden geçen filmi varmıdır?

ayrıca vizeden geciyorsa polis de ceza yazamaz değil mi yanlış yorumlamıyorum?

bende duymuştum ustam tse belgeli cam filmi varmış onlara ceza yazılmıyormuş bildiğim kadarıyla

bende duymuştum ustam tse belgeli cam filmi varmış onlara ceza yazılmıyormuş bildiğim kadarıyla

Özellikle gidip tek tek tüm trafik polislerine sordum aldığım yanıt

Filmin her türlüsü (yani en açığı veya en koyusu farketmez demek bu) ve Araçta Herhangi bir cama (bu tüm camlar için geçerli demek) film çektirmek YASAKTIR ve CEZASI mevcuttur dedi

Artık bu sözden sonra siz ister ama bendeki TSE li diyin ister 3M diyin isterseniz ama filmim 1.1 MM diyin ne derseniz diyin ama cezadan kurtuluşunuz yok

En güzeli filmsiz gezmek kafa rahat bi şekilde

Son düzenleme:
bu 3m vizeden geçen cam filmi diye bi olay, var bu doğrumudur, ben hiç arabayı vizeye götürmedim ama film yaptırırken hem bu filmi tercih ettim, satış için söylenen bir masal mı bu, yoksa gerçekten 3m'in vizeden geçen filmi varmıdır?

ayrıca vizeden geciyorsa polis de ceza yazamaz değil mi yanlış yorumlamıyorum?
Orasını bende anlamadım arkadasın ön cam dahil komple 3 numara film gündüz içi görünmüyor Vizeden gecti film den zenon sıkıntı oluyor ama oda zenon beyinleri görünüyorsaymıs.

Arkadaş burada bas bas bağırdık ama yolumuz yine filmciye düştü :D

Dün yine film çektirdim arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun ama ! .....

Sadece arka sağ ve sol camlara + bagaj camına

En ön cam ve ön sağ ve sol kapı camlarında film yok

İnşallah bu sefer yine belalısı bulmaz bizi

Geri