necvox dvn-a 1033 ve türevleri

emekli56

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar. Forumda yeniyim.
Ocak 2020 nin ilk haftasında teslim edilen Astra Sedan Sport Elegance ile aranıza katılmıştım.
Araçta intelli CD600 cihaz takılı. Ama geri görüş kamerası park asistanı ve navigasyon gibi özellikler yok.
Alırken bana Sport Elegance paketin en üst paket olduğu söylenmişti halbuki.
Direksiyon ve koltuk ısıtma adaptif zenonfarların bile olduğu araçta bu önemli özelliklerin olmaması şaşırtıcı doğrusu.
Aracıma taktırmak için multimedya araştırırken google da "necvox dvn-a 1033" yazınca çıkan aramalarda bu Forumu keşfettim.
Ancak "Necvox Dvn-A 1033 Android Cihaz İncelemesi" başlığına tıklayınca foruma üye olmadan içeriği görmezsin uyarısı üzerine foruma üye oldum. Ama içeriği yine de göremedim çünkü içerik kaldırılmıştı.
Dünden beri soru sormadan önce multimedya üzerine açılan başlıkların çoğunu okudum. Ancak doyurucu bir bilgi edinemedim desem yeridir.
Aracı aldığım bayinin servisi de var.Oraya gittim ve multimedya taktırmak istediğimi söyledim.
Bana Necvox Dvn-A 1033 önerdiler ve 4500 TL fiyat verdiler.
Ancak araştırırken Bu cihazın 1 GB Ram i olduğunu öğrendim.
Ayrıca Necvox un web sayfasında bu modelin 1033s, 1033t, 1033w gibi türevlerinin de olduğunu gördüm ama sayfalarda bilgiler girilmemişti.
Şimdi sorum şu: Bu cihaz verilecek parayı hakediyor mu? Haketmiyorsa yerine ne taktırabilirim?
Ayrıca Konya da ikamet ediyorum. Konyalı olup tecrübesini paylaşacak arkadaşlar var mı?
Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

https://www.google.com/url?sa=t&rct...elemesi.152/&usg=AOvVaw1HnTAWGrFXC_XLGfWPFOtS

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Merhabalar uyarınız üzerine içerikle ilgili hata giderilmiştir. İçeriğe aşağıda vereceğim linkten erişebilirsiniz. Aracınız üzerinde bulunan CD600 aslında çok stabil ve düzgün bir sistem tek eksiği geri görüş kamerası ve söylediğiniz gibi navigasyon... Açıkcası sizin durumunuz da olsam ben değiştirmezdim...

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Hasip beye katılıyorum. Orjinal ekipmanın en kötüsü (özellik bakımından) en iyi, en gelişmiş sonradan takılan android multimedya cihazından iyidir. Sonradan takılan android multimedya cihazlarının orjinal ekipman gibi stabil çalışmasını, uzun ömürlü olmasını beklememelisiniz.

C600 de gelişmiş bir cihazdı 10 yıl önceki teknoloji için. Zaten uzun ömürlü ve stabil olmalarının sebebi de geliştirlemiyor olmaları ve özelliklerinin sınırlandırılmış olması. Piyasada satılan multimedyaların stabil olmayışlarının sebebi de hemen hemen sınırsız geliştirilebiliyor olmaları. Uygulama yükledikçe şişiyor, ağırlaşıyorlar.

Cd600 ün değeri nerden baksanız 4-5000 tl'dir. Cd600ü söküp tekrar 4500tl vererek alacağınız cihazın beklentilerinizi karşılaması gerek.

Anladığım kadarıyla iki eksiğiniz var; geri görüş ve navigasyon.

Geri görüş özelliği en sıradan cihazlarda bile mevcut. Sizin için önemli olan ne tip bir navigasyon uygulaması kullanacaksınız?

Eğer google play store'dan bir uygulama kullanacaksanız, biliyorsunuz bu uygulamalar çok sık güncelleme alır. 1gb ya da 2 gb ramli 4 çekirdekli cihazların kaldırabileceğini sanmıyorum. Benim son cihazım 1gb ram 4 çekirdek işlemcisiyle google haritalar kullanmak istediğimde donup kalıyor, 20dk'da zor kendine geliyordu.

Ben şu an multimedya cihazı kullanmıyorum. 8-9 aydır takip ediyor ve ara ara araştırıyorum. 8 çekirdek işlemcili 4gb ramli 64gb romlu navimex'in bir cihazı var. Alacak olursam tercihim ve size tavsiyem bu cihazdan yana olurdu.

Son bir dip not olarak ta hangi android multimedya cihazını alırsanız alın, bir cep telefonu performansı beklememelisiniz....

• Beğen
Tepkiler: Hasip

emekli56

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
@omeroz ve @Hasip cevaplarınız için teşekkürler.
CD600 e geri görüş kamerası bağlanabilse çok iyi olurdu.
Navigasyon o kadar da önemli değildi benim için
Navigasyon işini telefondan da hallederdim.
Neyse Ömer Beyin bahsettiği Navimex i bir araştırayım.
Tekrar teşekkürler.

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Rica ederiz.
Youtube'de cd600'e gerigörüş kamerası entegre edenler vardı.
İrtibata geçebilirseniz belki siz de yaptırabilirsiniz...

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Necvox ürünü alacağınız fiyatlara CD600 üniteye geri görüş kamerası montajları yapılabiliyor.. Ankara'da yapan yerler var, fiyat konusunda ilinizde bulunan servisinizden bilgi almanızı öneririm...

Son düzenleme:

emekli56

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rica ederiz.
Youtube'de cd600'e gerigörüş kamerası entegre edenler vardı.
İrtibata geçebilirseniz belki siz de yaptırabilirsiniz...
Ömer Bey videoyu izledim. Videoyu yükleyen Mehmet Çakır Beyle Whattsapp üzerinden haberleştik. Yardımcı olacağını söyledi bakalım bekliyorum.
Necvox ürünü alacağınız fiyatlara CD600 üniteye geri görüş kamerası montajları yapılabiliyor.. Ankara'da yapan yerler var, fiyat konusunda ilinizde bulunan servisinizden bilgi almanızı öneririm...
Berkay Bey ben Konya dayım.Burada resmi servis Opel Özkaymak.Aracıda onlardan aldım zaten. Benim araçtaki CD 600 e geri görüş kamerası takılamadığını söylediler. O yüzden arayışa girdim zaten.

Arkadaşlar bu CD 600 bluetooth ile sadece tlf. görüşmesi sağlıyor herhalde. Telefondaki müzikleri çaldırmayı başaramadım çünkü.

emekli56

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehmet Çakır Bey dönüş yaptı. Aracın yazılımı Online SPS ile güncelleniyormuş ve sadece servislerde oluyormuş.
Aracım garantili olduğu için resmi serviste yaptırman uygun olur dedi.Bazı Özel servislerde de oluyormuş kiralama veya satın alma yoluyla.
Şurada bir tlf numarası var. "Yazılım İçin Lütfen 0 532 510 09 40 numaralı hattan Fiyat Bilgisi Alınız…." diyor
Ama bizim gibi araç sahipleri için değil galiba. Sayfada Usta El Kitabı diyor.

Dvn33

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
IMG_49269c849771e57291c8.jpeg
IMG_4925674243b1769a4ddd.jpeg

Merhaba ekranda boyle renkler cikiyor bazen düzeliyor kullanıma engel bir durum yok nedeni nedir bilenimiz varmi