Nehir Gri

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bbirkank
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Nehir Gri

bence nehir grisi daha güzel.Beyaz kullanıcısı olarak nehir griyi tavsiye ederim.
h

Aracınızda krom kapı çerçeveleri varsa bunlardan daha koyu bir renk tercih etmeniz krom çıtaların daha ön plana çıkmasını ve daha şık görünmesini sağlayacaktır.

benim aracım hakim gri çok memnunum kullanışlı ve şık duruyor. şunu söyleyebilirim kesinlikle nehir gri arkadaşımda var ve yanar döne bir renk güneş ışığında ayrı, gün batımında ayrı bir renk oluyor araç büyüleyici pişman olmayacağınıza garanti verebilirim.

nehir gri

başlarda çok dikkatimi çekmedi fakat bu rengi daha sonradan çok beğenmeye başladım. bugün de aynı rengin cosmosunu gördüm yolda akşam karanlığında çok harika duruyor.  :)

ben nehir griyi orada karar verdim küçük metal parçaları vardı . orada fikir değiştirip 1 ay bekleme pahasına spariş verdim umarım büyük bir süpriz olmaz arabayı test sürüşüde yapmadım . bakalım belki böylesi daha iyidir.

Beyaz ..

Beyaz en güzeli, ne kadar ıslak tozlu yollada da kullansanız araç temiz görünüyor, çiziği de hiç belli etmiyor bu da koyu renk araç sahiplerine iç çektiriyor diyebilirim..
Eğer temizlik konusuna çok titiz değilseniz her hangi bir rengi tercih edebilirsiniz..

Geri