Nisan Ayı'nın Otomobili

Nisan Ayı'nın Otomobili

• Kullanılan toplam oy
    238
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aradaki farkı söyleyim, birinde bir günde parayı verip kontağı alıyorsun, diğerinde günlerce haftalarca(belki de aylarca) uğraşıp kendi zevkine göre yapıyorsun. Emek yani...

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkes kendi görüşünü ifade ettiyse daha da uzatmaylım bu meseleyi. Çümkü amacım nacizane fikrimi söylemekti. Corsanın muhalifi gibi görünmek istemem, O zaten safkan bir OPC. Bakışları ve övgüyü her zaman hak ediyor. Herkese tekrar başarılar.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tartısmalar boş ben msjlarımı sildirdim :D
söz gümüşse sukut altındır ;)
anlayana...

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
konuyu dağıtmayalım arkadaşlar, oy verirken aracın fiyat/performansı ya da direkt satış fiyatı ya da direkt olarak göze hoş gelmesi ya da emek, kim neye göre değerlendiriyorsa ona göre oy kullansın,

benim görüşüm std fabrika çıkışı bir araca göre ( insignia OPC vs hiçfarketmez ) üzerinde yıllar boyu yapılan emek olan araç daha değerlidir tabi ki her bulunan aksesuarın takılı olmadığı yakışanın yapıldığı model olması gerekir.
anket için kıstasım da budur. oyum vectraya.

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
keşke kategoriler aynı olsaymış..içime sinerek kullanmadım oyumu açıkcası..üzerınde kullanıcı zevkıne gore modlanmıs olmasına baktım..bencede vectra cok guzel ama standart irmscher..daha bellı bır duzende araclar karsılastırılmalı derım..oyum astra f ;) saygılar...

DrCS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sadece emek olayı değil ki, bunun garantisi var, araca uyumu var. Bir aracın fabrika çıkışlı xenon farı var diye sonradan xenon taktıran daha mı çok emek vermiş oluyor? Ya da alım sırasında beğenip gücü yetip opc paket alan birine göre sonradan sanayide opc çizgileri yaptıran daha mı kıymetli? Bence bunlarda emek eşit. Mesela bence full donanımlı araç alma şansı, imkanı olan kimse "ben arabayı baz modeli alayım, diğerlerini kendim yapayım ona benzetirim" diye almaz, herkes arabası mümkün olduğunca orijinal olsun ister, full pakette olmayanları sonradan ilave ettirmeyi düşünür. Benim nacizane görüşüm bunlar, bence herkes nasıl olduğuna, ne zaman yapıldığına değil, arabanın son haline göre oy vermeli. Ben insignia, corsa opc ve vectra2.5 arasında kararsızım hala:eek:

J

johnlee

Bilgi Girilmemiş
Anket bahane V6 şanane:) Bence böyle bir ankette V6 sport gibi bir aletin olması haksızlık! hele birde irmscher imzalı olunca daha bi caydırıcı oluyo:) Şaka bi yana oyum V6'ya, tabi 1 oy kullanıldığı için öyle yaptım.(Keşke bir kaç tane daha kullanabilsem:)) kardeş aracın hakkaten çok güzel, İnş. hakkını veriyosundur;)

Yigit-Y

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir corsa D sahibi olarak kasasına ve motoruna hayran olduğum Vectra Sport 2.5 V6 yi seçtim.Hayırlı olsun....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...