Okula gidip gelmek için 9000'e kadar araba tavsiyeniz.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan manisa45
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

manisa45

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.volkanegitim.com
Arkadaşlar Okula gidip gelmek için 9000'e kadar araba tavsiyeniz nedir? Astram kilometreye doymuyor. Birde millete yaranamıyorsun.

en guzel alacagın araba uno bence.. o fıyata elden cıkarmasıda kolay cok tutuluyo arac nedense az yakıyor secım senın tabı

şahin derimde oda fzla yakıyor şahin neden derim satılması kolay pazara çıkar satılıyor kereta...ama hyundaı öneririm ben yada palıo az yakar...

Son düzenleme:
amann abı şahin deme :)

yazdıklarınıza bakılırsa okula birkaç kişi ile gidip geliyorsunuz ve bu malum iyilikten maraz doğal olayı size olmuş ve sizi kızdırmış. tavsiyem, bi tane dizel palio van alabilirsiniz. inanılmaz az yakar çok kaçar ve iki kişilik :) arkası deli gibi büyük piknik malzemeleri için birebir. eğer ailecek bir yere giderseniz de zaten astranız mevcut.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...n-1.3-multijet-servis-bakimli-131117475/detay

klimalı olanları felan var orj. cd çalar vs. güzel bence.

Arkadaşlar yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Suzuik swift otomatik tüplü bulursam eski arabam gibi ondan alacağım. Ya da palio van almayı düşünüyorum. Hususi bulabilirsem. Arkaya doldururum arkadaşları ver elini güzel köyümüz :) pazar arabayı yıka 2 saat. yetkili servise git bakım yaptır. kasko yaptır vizeye gir opetten yakıt al. e sonra tangır tungur köy yollarında. ha birde yaranamıyorsun tabi. varsa palionuz talibim en kötü doğan l diyorum :D

Geri