omega 2.5td alınırmı sizce

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan darkmoon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
omega 2.5td alınırmı arkadaşlar bilen duyan varmı ykaıt tüketimi nedir.. motor durumu sorunlumu 131PS BMW ortak yapımı sıralı 6 silindirli...

bizim şikette makam aracı vardı 2.5 benzinli omega, 4 sene önce satıldı. süper araçtı ama alan adama ilk uzun yolunda baya masraf çıkartmıştı. izmir yolunda kalmış ama sorununu hatırlamıyorum.

full bakımlı omeganın çıkamayacağı türkiyede bir kaç yer var ve dünyada bir kaç yer var

Türkiyede

1) Torosun Zirvesine :D

2) Erciyesin Tepesine :D :D

Dünyada

1) Çölde Gezemez

2) Everest 'e Çıkamaz :P :P

bundaki 2.5td motor bmw ninda 5.25tds 3.25tds ve 7.25tds de kullandığı motor ama motor hakkında verimli bir bilgi alamadım hiç bir yerde yok nasıldır çokmu yakar verimlimidir sorunlumudur..

omega 2.5td alınırmı arkadaşlar bilen duyan varmı ykaıt tüketimi nedir.. motor durumu sorunlumu 131PS BMW ortak yapımı sıralı 6 silindirli...

en saglam problemsiz dizel motorlardandir. BMW 525 BMW 325 lerin aynisi zincirlidir..cdi ctdi yani comonrail motorlar gibi degil...temiz bulursan neden olmasin...cabuk isinir kisin rahat edersin...
9-10 litre sehir ici :) bunu bil...bmw lere bakarsan 500bin km üzeri rektefesiz yapanlari bulursun..

peki vectra 2.2 dti elegance mı yoksa omega 2.5td mi derdiniz..

Bi tanışta 5.30 var km de 300-350 krş yaktığını duymuştum buda hemen hemen 10-20 kuruş altını yakar bence bmw de bu motoru kullanıyorsa sıkıntı çıkaracığını sanmam

omega 2.5 derim

Geri