omega 2.5td alınırmı sizce

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan darkmoon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
işde her kezin bir takıntısı var :D benim değişenmiş boyaymış hiç böyle takıntılarım yokdur ama km takıntım vardır normalde 50 binden yüksek araç almam benzinlide ama dizelde bu kotayı 100 bine yükselttim :D ondanda yukarı çıkmam :D ama tabiki birde şuda var böyle ibr araç 100 bin olsa ondanda şüphe ederim km si aşağı çekilmişmi acaba diye :D
kardeşim abini dinle korkma al, ben seni üzecek işe yanaşır mıyım al benim aracım 165 de motor actık ki o da mecburiyetten usta bana bu motoru ilk biz acmısa benziyoruz herşey gm dedi yataklar da dahil ki benim aracımda gm parça tr de zor bulunuyor hatta yok bir de herkeste olan ama yanlış olan bir olgu var otomobille alakalı bir araç alınırken onun motoruna bakılmaz kasasına,şasesine,karoserine,döşemesine,yürürüne vs bakılır neden dersen motoru en fazla 3000 TL ye yaptırırsın ama bahsettiğim yerlerde sıkıntı olursa benım gibi 20000 harcarsın motor bos ıs enınde sonunda yenılenecek cok da abartı degıl en kotü krank alırsın,piston alırsın,yatak,segman,gömlek alırsın anadan doğma olur ama diğer bahsettiğimde eksik varsa sıkıntı cıkarır :D

tamam düşünücem ibr projem var bakalım bu motor olursa olabilir..

Geri