Ön konsola Karbon kaplama yaptım

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok güzel olmuş ellerinize sağlık.
dörtlü flaşör tuşunun yanındaki "ECO" tuşu klima ile ilgilimi yoksa motorla ilgili bir fonksiyonumu var?

Teşekkürler, Klima ile ilgili, o tuşa basıp klimayı çalıştırdığınızda sanırım klima kalorifer gibi çalışıyor, yani yakıttan tasarruf.

alperd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kusursuz olmuş güle güle kullanın..

tayfun35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mükemmel olmuş ellerine sağlık. astra g ön konsolu söke bilsem kendimde yapıcam ama ön konsolu nasıl söküceğimi vidaların nerelerde olduğunu bilemiyorum.

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mükemmel olmuş ellerine sağlık. astra g ön konsolu söke bilsem kendimde yapıcam ama ön konsolu nasıl söküceğimi vidaların nerelerde olduğunu bilemiyorum.

teşekkür ederim, konsolu siz sökmeyin zaten, özel bir servise gidip söktürün ve işiniz bitip kaplamayı yaptıktan sonra da aynı yere taktırın, ben sökme ve takma işçiliğine 30 TL verdim, pazarlığınızı baştan yapın, veya sürekli gittiğiniz bir yer varsa oraya da yaptırabilirsiniz.

Ha not olarak şunu da ekleyeyim; ben usta söküp takarken yanındaydım, parçaların nasıl sökülüp takıldığını gördüm, bundan sonra birkaç zor parça hariç hepsini kendim söküp takabilirim, diğerleri için biraz pişmek veya işi iyi bilip, eli yatkın olmak gerekiyor. Her babayiğidin harcı değil.

ungovernable

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok güzel bir iş çıkarmışsın abi ellerine sağlık.