önden cekismi yoksa arkadan itisli arabami?

ıslak zeminlerde
viraj çıkışlarında arkadan itişli araçlar belli hızlarda daha bir alışkanlık istiyor
sakin sakin kullanırsanız her araç aynı
kalkışta arkadan itişli daha iyi kalkıyor ama daha tecrübe istiyor
ama dediğim gibi araçlarla alakalı
yani 3.20 nin kalkışında çok birşey görmedim ve zaten bir sürü elektronik yardımcı sistem var
ama her sistemler kapatıldığında arkadan itişlinin zorlukları gösteriyordu kendini
ama f360 modena tüm sistemler açıkken bile arkası her vites geçişlerinde bile sanki atacak gibi oluyor

ikisinede uzun yıllar kullandım en iyisi arkadan çekiştir kar buz eğer arabayı tanıyorsanız viraj drag hariç hepsinde arkadaş çekiş en iyisidir

Cüneyt :D arkadaş olmaz, arkadaş çekiş hiç olmaz :D:)

şaka bir yana arkadan itiş tabi ki ama şunu da düzeltelim... özellikle drag için arkadan itiş mi önden çekiş mi tartışılmaz bile... itiş adı üstünde... DRAG için tek tercihtir.

2 side olsa tercihimdir.arkadan çekiş artik otomobil dünysinda fazla tutulmuyor yakinda bmw de önden çekişe döner bana kalirsa

Cüneyt :D arkadaş olmaz, arkadaş çekiş hiç olmaz :D:)

şaka bir yana arkadan itiş tabi ki ama şunu da düzeltelim... özellikle drag için arkadan itiş mi önden çekiş mi tartışılmaz bile... itiş adı üstünde... DRAG için tek tercihtir.

4x4 daha başarılı değil mi dragta ?

arka lastiklerin kalınlığına dikkat :) önde ise fındıkkurdu kadar lastikler vardır :):)

Geri