((önemli)) volant ve direksiyon kutusu tamiri

beyler işin sonu yok valla biz yaptığımız şeylerde verim alamıyoruz alsak zaaten size söylicem bende sır kalmasının bi anlamı bile yok geçenlerde teklif bile geldi komple bilye takım debrayaj seti 450 diye ama yok işte olmuyor sorunlu

kardeş ozaman biz boşa değiştirmeyelim tekrardan. Netten volan+bilya+baskı balata alıp hepsini aynı anda değiştirecektik şuanlık dursun ozaman.

ben aracımı 4 yıldan beri kullanıyorum. 1 adet kopmle takım değiştirdim. volant bilye ve debrayaj seti olarak fakat yine 6 ay içinde meftah oldu. sonrada çıkma volant buldum gittim onu taktırdım 3 ayda meftah oldu. dediğim gibi geçen parça toptancısı satamadığı volant ve takımı bana 450ye veririm dedi çünkü elinde çatkı satılmıyor diye. biz bunun üzerine araştırmalar yaptık maslak olsun topkapı olsun hepsini ziyaret ettik fakat araçlarda yapılan tamir sonucu hasar büyüyor bundan dolayı yapmak sadece para fazlalığına denk geliyor

araba 2006 model combo 44 bin kim de satmaya çalıştım bikaçkez elim adamı kurnaz olmuş biliyor sorunlu olduğunu 14 bin TL den fazla veren yok valla ben sölüyorum bu sorun çözülmez ise bu araçlar elimizde kalır

ya şmdi diyorlarki bu araçların hepsi aynı sorunu yaşıyor. Benim tanıdığım bir öğretmende var 2005 combo arabanın şaftı kaymış okadar hor kullanıyor ama arabada tık yok! Abiler ozaman bu araçların hepsi sorunlu değil bu benim fikrim

bugün görüştüm izmirde ustayla sabit volan takıp astra 1.6 yada 1.4 ün baskı balatasını takarız diyor. fiyat herşey dahil 800 tl.

ömür boyu volan için garanti veriyor.

öyle bişey yok selçuk ona bakarsan ben fiatın volantını zorladık ama olmadı vibrasyon çıkıyor motorda

öyle bişey yok selçuk ona bakarsan ben fiatın volantını zorladık ama olmadı vibrasyon çıkıyor motorda

bilemiyorum telefon numarasını vereyim yarın ara konuş istersen ustanın dediğini söylüyorum ben.

Best Opel İzmir 2. Site

Yetkili : Hakan KAVUŞAN

Telefon :
0232 461 45 36

Geri