((önemli)) volant ve direksiyon kutusu tamiri

volan ve marş motorunu beraber değiştirdik 2 ay sonra volan yine bozuldu garantiden yenisini taktılar sözde ama ses hala var bıktım usandım bu arabadan

ohaaaa......
diyesim geliyo walla yaa,
bu nedir böle , bir sen değilsin arkadaşım valla kaç kişiden duydum bunu ben,
napcaz peki, iki ayda bir volantmı değiştircaz,
arabadan buz gibi soğumaya başlıyorum,
istemeye istemeye satmak zorunda kalacam sonunda,
arkadaşlar bu işe bi çözüm bulamıyormuyuz ya hala,
konuyla uğraşan arkadaşlar vardı,
bir gelişme yokmu daha ???

valla emin ol bıktım bende.. Satma aşamasına geldim ama rahatlığından dolayıda satmaya üzülüyorum

Ya 2 ayda bir parça bozulurmu? volantı bozan marş motoru dediler onunla değiştirdik yine değişen bişe yok. Ucuz bir parça olsa hiç takmam ama ağzını açıyor 800-900 TL diyorlar ne bu ya??? Valla şimdi netten sipariş vereceğim bir site buldum volan+baskı balata+debriyaj bilyası gettireceğim son defa hepsini komple değiştireceğim. Bir arkadaş sorunun öyle hallolacağını söylemiş ama bakacaz bakalım.

Bunların hepsini komple değiştiren arkadaşlarmız varmı burada? değişmesine rağmen sorun yine devam edecekse belirtinde hiç değiştirmeyim.

Bu arada sizin aracınızdada stop ederken şıkırt diye vurma sesi geliyormu?

Son düzenleme:
sitede mustafa arkadaşla irtibata geç bence, o çok tecrübeli bu konuda, defalarca değişmiş en son yeni çözümler arıyordu oda,
sırf ses içinse idare et bence bende öle yapıyorum şimdilik, o takırtı sesi deli ediyor beni ama çaresi yok gibi baksana,
değişsende aynı değişmesende,stop ederken bazen hafif bir titreme ve o ses geliyo bendede ama takmıyorum ona şimdilik, volant sesi maşallah bastırıyo hepsini :)
şu volanta bir çözüm bulan olursa valla cennetlik olacak bencede...

bu aracı üreten mühendis benden okadar çok dua aldııı kiii anltamamm vallaaa duadan kasıt anladınız siz onu :D

izmir opeli aradım ağzıma geleni saydım sizin yapacağınız arabanında sizinde :D beyfendi sakin olurmusunuz sorun ne diyor :D sakin olmasınında bu arabayı üreten adamında :D bukadar şeye rağman bizim araçlarımızda sorun yok dedi çıktı herif ben dahada delilendim

bu arada mustafa arkadaşın nicki nedir?

ben şuna inandım bu araba işide tıpkı elektronik eşyalar gibi biraz şans işi,
kimi eşeğe biner gibi biner bişey olmaz. biz üstüne titreriz hergün biyeri patlar,
yapcak bişey yok valla, satayım diorum ne alacam bu sefer?
az yakıyo çok kaçıyo on numara ama, şu bir iki sorunu bezdiriyo walla adamı,
arkadaşlar şu kronik sorunlara köklü çözümler bulalım, içimizde aklı eren ustalar vardır elbette, kurtarın bizi yolunmaktan artık ya :(

ah aahh nerdesin benim 2004 model renault kangoo aracım seni dağa taşa vurdum tık demedin mumla arıyom valla

ben açtırıcam yakında şanzımanı usta iddia edio sorun bilyada die, balatyıda bişe yapcaz dedi ama anlamadım çakçazmı dedi öle bişe dedi hallolcak dedi, olursa satarımda kurtulayım bari, harcadııma yanmıom da verdiğimi alabilsem yetcek ama kim alcak araba bu devirde bilmem!!

şimdi sorun bilyada ise volant değiştiği anda balata ve bilyayıda değiştirmek gerekiyor tabi bunun yanında geliştirilmiş marş motoruda şart ozaman sorun kalkarsa kalkar kalmazsa 2 seçenek var ya bu arabalar bizi yakar yada biz onları :D

beyler işin sonu yok valla biz yaptığımız şeylerde verim alamıyoruz alsak zaaten size söylicem bende sır kalmasının bi anlamı bile yok geçenlerde teklif bile geldi komple bilye takım debrayaj seti 450 diye ama yok işte olmuyor sorunlu

Geri