Opachi Team! Tüm Opachi'ler Burada!

dokturelim walla

dün sizin mekandan geçtim (beşevler burger king) dedim bizim opachilerin mekanı ama ortalıkta hiç opel yoktu :)

bazi arkadaslar yuzunden

neyse zaten bol bol geliyoruz inş. bigün opelcileri görür dalarım içeri :) zaten beşevler burgerking dedimmi aklıma pachi team den başak bişi gemiyo :) çok soğuktu dün ankara 7. caddede bi yemek yedik döndük geri dolaşamadık zaten :)

mesala bu carsamba saat 8 de bulusalim uygun mu

dün sizin mekandan geçtim (beşevler burger king) dedim bizim opachilerin mekanı ama ortalıkta hiç opel yoktu :)
Biz olmasak da ruhumuz oradadır =) Aslında sabah 11'de oradaydık :D

bazi arkadaslar yuzunden
Kimmiş onlar?

neyse zaten bol bol geliyoruz inş. bigün opelcileri görür dalarım içeri :) zaten beşevler burgerking dedimmi aklıma pachi team den başak bişi gemiyo :) çok soğuktu dün ankara 7. caddede bi yemek yedik döndük geri dolaşamadık zaten :)
Gelseydiniz biz sizi sıcak yerlere götürürdük :D

mesala bu carsamba saat 8 de bulusalim uygun mu
Bana uyar :D

slm opachiler...
benide aranıza alırsanız sevinirim :) vakit buldukça takılmaya çalışırım hoş bi grup kurmuşsunuz. senatör197 slm bu arada. keçiörende tanışmıştık hatırlarsın...

Son düzenleme:
slm opachiler...
benide aranıza alırsanız sevinirim :) vakit buldukça takılmaya çalışırım hoş bi grup kurmuşsunuz. senatör197 slm bu arada. keçiörende tanışmıştık hatırlarsın...

Telefonunuzu özel mesaj ile gönderirseniz mutlaka haberlendirlirsiniz :D

slm opachiler...

Berkan hoşgeldin aramıza hatırladım tabi.Telefonunu pm at biz seni ararız ok.

Geri