Opachi Team! Tüm Opachi'ler Burada!

Kahraman hajı aldın mı son durum ne bilmiyorum ilanlar silinmiş alamadım deme yırtarım seni... =))

ankarada olsam kaçırmam gelirdim ama malesef istanbuldayım işte haftasonu için gelmiştim ankaraya neyse daha çok geliriz dedim ya gelirim yani anakra bi ayağımız orda nede olsa (hatun ankaralı :) )

gelirken pismaniye getir:D

selam opachiler....

kahraman o jantlar yükselin abi bu arada.. sitenin eskileri tanır kendisini :) vladimir yani...

corsaya takmak için aldı ama şimdi maddi durum sakat, lastik yok 16lık o yüzden satması gerekiyor... jantların durumu çok iyi. içi gidiyor ama para lazım malesef...

bilgin olsun diye söyledim...

bi de şu kadran işini halledelim ya...

selam opachiler....

kahraman o jantlar yükselin abi bu arada.. sitenin eskileri tanır kendisini :) vladimir yani...

corsaya takmak için aldı ama şimdi maddi durum sakat, lastik yok 16lık o yüzden satması gerekiyor... jantların durumu çok iyi. içi gidiyor ama para lazım malesef...

bilgin olsun diye söyledim...

bi de şu kadran işini halledelim ya...

Hoşgelmişsin Umut Opachi'lere =) Jantlar evet onundu sanırım. Kendisi ile görüştüm. Çok ilgilendi sağolsun. Kendisine de söyledim zaten. Bu ay biraz bende de maddi sıkıntı var. O yüzden ona da belirttiğim gibi ayarlayabilirsem alacağım. Jantlar güzel evet. Kadran işini de konuşacağım Polonya ile...

bizimkiler geliooo cumartesi heho:D

ben para weirip hemen alabilirim sonra kahramana satarim heheheheh

Geri