opcom programlama (boot sorunu)

wauxhall

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bendeki clon 1.45 windows 7 kullanıyorum. Bunu yükleyip direk acsam sikınti olmaz değil mi

SM-J500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hipokrat724

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ecu reset ve imbolizier kodlama yapmadığın müddetçe birşey olmaz.Diğerlerinde hata kodu versede silersin.

Ozan

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Opcom 1.70 sorunlu olan surumlerden degildir degil mi

BURGAZLI

Kayıtlı Kullanıcı
77-Yalova
Siteyi ziyaret et
Sayın @hipokrat724 eski bir konuyu hortlatmış olucam ama size opcom programı hakkında bişey sormak istiyorum benimde elimde klon tabir edilen opcom'dan var yazılım güncelleme ile alakalı bir sorun yok çalışıp çalışmayacağını denemek için 1.39'dan 1.70 versiyona kadar farklı versiyonlar yükledim sıkıntı olmadı ama benim sorunum bilgisayara yüklediğimiz opcom programı hakkında internetten indirdiğim programlar arıza silmek ve anahtar kodlamaktan başka bir işe yaramıyor mhhauto diye bir forum var arkadaşım 1 sene önce oradan birisinden 20 dolar karşılığında opcom pro programından aldı bende alayım dedim adam bana deneme sürümü gönderdi geçen gün gid ekran için index kod yükleyeyim dedim 10 dakikadan fazla bekledim sonuç hüsran acaba sizin paylaşmış olduğunuz opcom programı full çalışıyor mu

• Beğen
Tepkiler: Nobran

BURGAZLI

Kayıtlı Kullanıcı
77-Yalova
Siteyi ziyaret et
Ha bu arada yazmayı unutmuşum ben bu mhhauto'daki kişiden opcom pro'yu alacaktım ama malesef arkadaşın paypal hesap patladı banka şüpheli işlem diye kredi kartına bloke koymuş sonra kartı iptal etmişler anlıyacağınız tam sürüme geçemedik ama arkadaşım aldığı opcom pro ile herşeyi yapabildiğini söyledi

borken

Kayıtlı Kullanıcı
66-Yozgat
Siteyi ziyaret et
İnternetten son sürümünü indirip son sürüme flashlayin sonrası winhex programıyla ürün anahtarı oluşturmaya kalır veya isterseniz çin malı program var winhex ile nasıl yapıldığını da anlatabilitim

• Beğen
Tepkiler: Murat

BURGAZLI

Kayıtlı Kullanıcı
77-Yalova
Siteyi ziyaret et
İnternetten son sürümünü indirip son sürüme flashlayin sonrası winhex programıyla ürün anahtarı oluşturmaya kalır veya isterseniz çin malı program var winhex ile nasıl yapıldığını da anlatabilitim
Yardımcı olursanız sevinirim.

borken

Kayıtlı Kullanıcı
66-Yozgat
Siteyi ziyaret et

zamorano007

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
Merhabalar bende klon opcom almayi dusunuyordum konu acilmisken sorayim dedim
Klon opcomlar ile corsa d lerde hiz sabitleyici aktif edilebiliyormu? Aktif ediliyorsa hangi versiyonundan almamiz gerekli?
Simdiden tesekkurler.

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BURGAZLI

Kayıtlı Kullanıcı
77-Yalova
Siteyi ziyaret et
Merhabalar bende klon opcom almayi dusunuyordum konu acilmisken sorayim dedim
Klon opcomlar ile corsa d lerde hiz sabitleyici aktif edilebiliyormu? Aktif ediliyorsa hangi versiyonundan almamiz gerekli?
Simdiden tesekkurler.

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Edebiliyorsun ama araban kaç model hangi paket 2014 güvenlik paket Essentia hariç 2007-2014 model hiçbir essentiaya BCM modül değişmeden hız sabitleme olmuyor.Arabam 2012 essentia 2 ay olacak BCM değişti GM13426260 parça numaralı Aktive bcm ve CC kolu taktık şu anda kullanıyorum

20200616_152040c50469aec1868172.jpg