opel asrta j infiti ses sistemi YARDIM !!!

erkanyucel55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımda infiti ses sitemi yok ama taktırmak istiyorum sonradan takılır mı? ses düzeyi nasıl orjinal ses sisteminden ne kadar farkı var? sonradan takılma fiyatı kaç paradır ? yardımlarınız için teşekkür ederim :)

serviste taktiracaksaniz iyi paradir :) ama ses olarak kaliteli bi markadir eski sistemi aratmaz size..

sonradan taktırdıktan sonra illa Infinity olmasının bir anlamı yok, aynı paraya kendiniz daha iyi sistem kurarsınız bence. (Infinity'yi Insignia'da dinledim, orjinal takıntınız yoksa o sese göre çok para bence)
zaten TR'deki Astra'larda Infinity opsiyonel sunulmuyor, Infinity için DVD800 radyo lazım oda Türkiye'ye satılan Astra'larda yok

ya hakaten guzel bı konu acılmıs bunu bende merak edıoyrum ınfınıty ses sıstemı ne cd 400 war sanırım bende astra sport orjınal kolondon fark ne ? 7 kolonu sokuolarmu kabın lı bısey mı nedır

güzel soru,buyrun burdan yakın; j cosmo var bende bakalım net cevap çıkacakmı.fiyat uygun olursa bi düşünmek lazım,tabi şu saçma garanti olayı ne der bu duruma?

infinity Yerine başka sistemler kullanabilirsiniz neden infinity?

çünkü arabaya orjinal bi sistem ne civata söker nede gacır gucur ses gelir sonradan. SEbep bu. Aradım servisi samsun reis aracı almadan sipariş üzerine opsiyonel olarak takıyorlarmış şu saatten sonra güzel bir sistemcide ses sistemi yoptırmaktan başka bir çare yok muş.

çünkü arabaya orjinal bi sistem ne civata söker nede gacır gucur ses gelir sonradan. SEbep bu. Aradım servisi samsun reis aracı almadan sipariş üzerine opsiyonel olarak takıyorlarmış şu saatten sonra güzel bir sistemcide ses sistemi yoptırmaktan başka bir çare yok muş.

infinity Dediğiniz sistemde hop'lar değişmiyormu.Siz sadece ana ünitedenmi bahsediyorsunuz. Eğer tüm sistem değişecekse her türlü kapılar sökülür her türlü işlem yapılır. İşinde iyi olanda garcur gucur ses getirmeden yapar aracı kız gibi verir. infinity'dende iyi ses çıkarır size

öyle ama bulundum şehirde öyle ses sistemcisi yok o kadar para verip arabanın komple her yerini söktürmeye niyetimde yok ;)

Geri