opel asrta j infiti ses sistemi YARDIM !!!

Ozaman samsuna geliyorum mustafa abi ;) Bir dükkan bulursunuz bana :)

İlçelerde zor olur ben malatyada parça bulamıyorum merkezde. Serviste taktırmazdım ama o fiyata çok güzel sistemler çıkartılırdı.

1- aracınıza ne takarlarsa taksınlar aracınızın kapı içleri sökülücek bunda bir şey yok kapı içleri klipslidir zaten sökülüp takılabilir yapılmışdır..

2- takılıcak infinity sistemin sonradan takılıcak başka jbl kicker hertz gibi sistemlerden gram farkı olmıycak orjinal kolonların boyutunda aynı boyutta kolonlar takılırsa ne gıcırtı ne vuruntu olur neticede orjinal kolonlarla birebir aynı ebatta olucak..

3- infinity olsun bose olsun bu tür orjinalden araçda olan sistemlerin esasen normal kolonlu araçlardan tek farkı üstündeki kolonların kalite farkından ziyade oda var tabiki ama esas neden bu tür sistemlerin olduğu araçlarda genelde anfide oluyor.

1- aracınıza ne takarlarsa taksınlar aracınızın kapı içleri sökülücek bunda bir şey yok kapı içleri klipslidir zaten sökülüp takılabilir yapılmışdır..

2- takılıcak infinity sistemin sonradan takılıcak başka jbl kicker hertz gibi sistemlerden gram farkı olmıycak orjinal kolonların boyutunda aynı boyutta kolonlar takılırsa ne gıcırtı ne vuruntu olur neticede orjinal kolonlarla birebir aynı ebatta olucak..

3- infinity olsun bose olsun bu tür orjinalden araçda olan sistemlerin esasen normal kolonlu araçlardan tek farkı üstündeki kolonların kalite farkından ziyade oda var tabiki ama esas neden bu tür sistemlerin olduğu araçlarda genelde anfide oluyor.

Bu kadar yazmaya üşenmiştim açıkçası.Çok açıklayıcı oldu.

boşa uğraş.. opsiyon listesindeki herşey aracı aldıktan sonra yetkili serviste ekletmeye kalktığınızda daha pahalıya geliyor. hemde Infinity'yi canlı dinledim diyorum, o paraya süper sistemler kurulur. üstelik aracın sağı solu sökülmesin diyosunuz ama serviste ne muameleler görüyor arabalar, o parçalar nasıl sökülüyor biliyormusunuz? :)
zaten radyolar arası değişim de mümkün olmuyor, yani araçta CD400 varsa CD500 yada DVD800'e geçemiyorsunuz (zaten bu sistemler dünyanın parası tutuyor)
CD400'e Infinity bağlatıyım desen zaten uyumlu olmadığı için yine aynı söküp takma işine gelecek.
Infinity fabrikadan sadece DVD800 ile alınabiliyor

Son düzenleme:
ewet doğru diyorsunuz .

Geri