opel astra g kasa 100.000 Km bakımında neler var?

ahmet0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracımın ağır bakım zamanı geldi..acabaneler yapılması gerekmekte..yeni araç sahibiyim..
-yağ
-hava fitresi
-benzin filtresi
-antifiriz

bunların haricinde
neler var..bilgileriniz bizimle paylaşın teşekkürler..

whiteman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
triger değişimi ne zaman yapılmış öğrenebilirsen trigeri değiştirmeni tavsiye ederim

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım bir önceki bakımlarını zamanını öğren ondan sonra bakıma git senin yazdıkların dışında en başta değişecek en önemli parca trigerdir komple değişecesin devirdaim felan hepsi ayrıca ön takımlardan ufak tefek tamirler ve değişimler cıkar eğer ağır bakımın tammaını yapacam idare eder dedikleri parcalarıda değiştirisen 1000 tl gibi bir rakamla tamamını halledersin önemli olan işin ehli birine gitmendir gerisi parca parca sırayla size söylenir ona göre bir rakam cıkarılır ama başlıca değişenler senin yazdıkların ve trigerdir

ahmet0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
decoder isimli kullanıcı...verdiğiniz bilgiler için teşekkürler..söylediğiniz gibi ön takımlarda sorun var..
trıger değişimi 65.000 km de sadece triger değişmiş..tüm takım değişmemiş...şimdiki km 98.binde..120 bin olunca tamamiyle değiştircem..
ön takım olarak..arabayı yeni almıştım..muhtemelen..ön sağda amortisör takozundan ses geliyor..onu değiştirirken rot başlığı-rotil..gerekirse ön amortisörü sağ tarafı değiştiriyim diyorum..ve de aracta tekleme sorunu var..muhtemelen o da buji 20 bin km önce değişmiş buji-buji kablosu- ve ateşleme bobini değiştirmem gerek sanırım..SİZ NE DERSİNİZ ? BAYA BİR PAHALIYA MAL OLCAK BANA...

ahmet0618

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
başka yorum yapacak olan var mı? çok kararsız kaldım