opel astra H kasa

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan siezma
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
birde geçenlerde arabayı yıkarken yeni bir özelliğini daha öğrendim arabanın kapısını belli bir süre açmayınca otomatik kendini kilitledi
ben bu özelliği bilmiyordum öğrenmiş oldum :)

Anahtar aracın üzerindeyken kilitlememeli...

Ayrıca anahtar üzerinde olmasa bile açma tuşuna bastıktan sonra kapıların hiç birinin açılmamış olması (yani araca binilmemiş olması) gerek otomatik kilitlemesi için...

Ayrıca anahtar üzerinde olmasa bile açma tuşuna bastıktan sonra kapıların hiç birinin açılmamış olması (yani araca binilmemiş olması) gerek otomatik kilitlemesi için...

aynen aracın kilidini açtıktan sonra kapıyı açmadan birkaç dakika sonra otomatik kilitledi kapıları, anahtar üzerinde değildi dediğiniz gibi

Genel anlamı ile memnunum. 20.000 km deyken ateşleme bobini bozulmuştu öğrendimki kronik sorunmuş.

Valla arkadaşlar benim sevmedigim yönü otobana çıktımmı bana verdigi bas bas diye haykırışları :D

bu arada diğer konuya yazamadım paylaşımınız için teşekkür ederim LPG hakkındayorumunuzu sormuştum hatırlarsanız

en büyük eksiği bardaklık v.b eşya koyma gözü onun dışında fiyat-performans-fayda açısından gayet başarılı. birde bu konuyla alakalı deil ama küllük kısmını iptal edip bi göz yapan arkadaşlar varmış o parça nerden alınıor acaba bilen varsa cvp verirse sevinirim şimdiden teşekkürler..

bu arada diğer konuya yazamadım paylaşımınız için teşekkür ederim LPG hakkındayorumunuzu sormuştum hatırlarsanız
i

Rica ederim Özgür Bey...

Söylediklerimize bazı büyüklerimiz biraz alınmış ve konuyu kapatmışlar, ellerinde yetki de olunca kullanıyorlar tabii... Ehh ne diyelim :dil:
Muhtemelen beni de atarlar ama sorun yok :cool:

Aracınızın keyfini çıkarın, güle güle kullanın, LPG kesinlikle tavsiye ederim doya doya binersiniz...

Sağlıcakla kalın :rolleyes:

teşekkür ederim LPG ile ilgili kafamdaki en büyük sorun evle iş arası 2 km LPG benzine geçinceye kadar yol bitebilir kısa mesafelerde kazancı çok olmaz sanırım bu konuyu aratırdıktan sonra bana kazancı olacaksa taktıracağım

teşekkür ederim LPG ile ilgili kafamdaki en büyük sorun evle iş arası 2 km LPG benzine geçinceye kadar yol bitebilir kısa mesafelerde kazancı çok olmaz sanırım bu konuyu aratırdıktan sonra bana kazancı olacaksa taktıracağım
sağda solda yazılanlara göre aracınıza lpg uygulatıp pişman olmayın.2 bin tl kadar bir maliyete katlanacaksınız.o kadar kısa mesafe için yapılacak bir işlem değil lpg.
hele de kötü bir uygulama sonrası karşılaşılabilecek teknik sorunları da düşünürseniz...
lpg forumundaki başlıklara göz atmanızı öneririm.

teşekkür ederim oktay bey zaten araştırmadan taktırmayı düşünmüyorum

Geri