Opel astra hb garaj

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ern1402
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Eren aynı sorun bende de var ama tamirini yapıyorlar onun. tamponu değiştirmeye ne gerek var ?

Senın belkı 1 cıtı kırılmısdır, benım 2 cıtta kırıldı camurlugun altından tamponunun vıdasını sökünce soldan asagı dusecek nerdeyse bayagı sarkma yapıyor ...

merhaba garaj.
bakım fiyatım ile ilgili bilgi vereyim.
30bin bakımını yaptırdım. ilk defa speedy/ümraniyeye gittim. genel olarak memnun kaldım.
castrol 5w/40 edge koydurarak 230 tl ye hallettim. fiyata + olarak lastikleri ön/arka yaptırdım. 1 lastik de tamir oldu. bir de yakıt katkısı dahil.

artık galatasaray eşyalarımı arabama asabilirim :) malum kadıköyde oturuyorum sapkını çok oluyo bi kazaya kurban gitmek istemem :D bu arada Galatasaraylı garaj sakinlerine araba kokusu olarak gs store larda satılan kokuların çok güzel ve ferah koktuğunu söyleyebilirim tavsiye ederim.. glade i bıraktım :D

böyle kendini direk hissettiren bi koku 2 hafta gidiyo zaten 4 lira bişi :) ha böle forma gibi 3 boyutlu olanında ortası boş olan cinsten capitoldekinde var :) anında etkiyi almak.. pahabiçilemez :rolleyes: el frenine ter için bileğe takılan kücük havlu bilekliklerden taktım, arka cama kükreyen yavru aslan astım üçgen şeklinde sora o ara bağaj üstü yere kücük galatasaray yazan eşantiyon var camada asılabiliyo ama ben serdim malum cam zaten küçük bi ton şey olmasın:D o doğuştan astralı:rolleyes: bide bu cam filmi olayına nasıl bakıyosunuz? yaza doğru en açığından istiyorum:confused: arabanın iç sıcaklıgını düşürmek ve korumak için ideal diyorlar siz neler dersiniz garaj halkı?:)

Geri