Opel astra hb garaj

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ern1402
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Evet 1.3CDTI lar turbolu 1.4 ler düz 1300kg olan bir araç için yeterli olmayabilir ve evet hiç tutulmuyor bu motor tipi ...

Sizin yazınızı okurkende 1 adet 1.6 105hp lik bir araç çıktı 2005 model ve 27.000km de hemen aradım yarında evime çok yakın hemen gidip bakıcam :D
Fiyatıda uygun bir araç ,yazınızda 2007 ve üstü motorlardan bahsetmişsiniz bu model 2005 105hp acaba bu motor nasıldır ne gibi avantajı dezavantajı vardır tabi bir de alır almaz tüp taktırıcam bu araca nasıl olur acaba gider mi bu motora ?Şimdiden teşekkürler ...
İkamet ettiğin yeri görünce eklemek istedim.
Gaz olayını yabana atma derim.
Bana göre; İstanbul dışındaki şehirlerde dizelden önce gelmeli, tercih açısından. Tabii ki çok iyi bir usta bulmak şartı ile.
Gaz atacaksan 2005-2008 farketmez yeter ki temizini ve hesaplısını bul.

Eren nazar var kardeşim senin arabada :)

İşte tamda 2-3 gündür düşündüğümü söyledin, devamlı arabayı temız tutuyorum , nereye gıtsem bırılerı yanıma gelıp kac model bu bızde dusunuyoruz bundan almayı felan dıyenler var , yukarda asagı suzuyorlar gercekden dedıgın gıbı nazar var arka plakaya nazar boncugu yapıstırdım ama işe yaramıyor sanırsam

Normalde insandan insana nazar değeceğine pek inanmam ama insanların bu teknolojik aletlere ve araçlara nazarının değeceğine çok inanırım nazar ve göz sayesinden kullanılmaz hale geliyo insanın tadı kaçıyo..Kibrit kutusunun 1/4 ü büyüklükte olan cevşen misali Kur'an lar var yada ne bileyim bi nazar duası falan torpitonun içine yapıştırabilirsin..Şahsen aracı aldığımda ilk işim bu olacak..

Normalde insandan insana nazar değeceğine pek inanmam ama insanların bu teknolojik aletlere ve araçlara nazarının değeceğine çok inanırım nazar ve göz sayesinden kullanılmaz hale geliyo insanın tadı kaçıyo..Kibrit kutusunun 1/4 ü büyüklükte olan cevşen misali Kur'an lar var yada ne bileyim bi nazar duası falan torpitonun içine yapıştırabilirsin..Şahsen aracı aldığımda ilk işim bu olacak..

Onu yapıcam arabayı servısden alim, bır arkadasım kan akıt dıyor köyden bı tavuk keselım dedı onuda yapıcam :) Yoksa bu gıdısle servısden cıkamıycam gıbıme gelıyor

Kan akıtmak kazayla belayla ilgilidir benim bildiğim ve ayrıca kan araba alındığı zaman Tavuk değilde koyun kuzu gibi bişeyden akıtılır :D yani bu benim bildiğim

Kan akıtmak kazayla belayla ilgilidir benim bildiğim ve ayrıca kan araba alındığı zaman Tavuk değilde koyun kuzu gibi bişeyden akıtılır :D yani bu benim bildiğim

Kaza olmasada 2 de bır bela acıyor ıste basıma :D kuzu koyun bu arabaya sımdı fazla gelır alalı cok oldu en ıyısı tavuk :)

Geri