Opel astra hb garaj

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ern1402
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
abicim hiç girme o işe.eğer maddiyat izin veriyorsa.al 4 lastik bak keyfine.ama dediğim gibi aynısından takacaksan bizzat lastikçiden sert yanaklı er300 ler var sizin arabanızda da ondan olması lazım onlardan isteyin.farkını anlayacaksınızdır elbet.hatta sorabilirsiniz lastikçiye.
Astra hb'lere desen olarak en çok yakışan lastikler Bridgestone ER330 lar.
Fakat biraz geç ısınıyorlar ve sesli çalışıyorlar. Çok iyi su tahliyesi olduğunda hemfikirim, ıslak zeminde gerçekten çok iyiler çünki.

Senem Hanım yorumunuz için teşekkürler valla tüpsüz pek kullanımıcam aracı ne yazik ki :(
Yarın güvendiğim bir ustaya BRC marka kiti taktırıcam bugünde baya dolaştıktan sonra bu kanıya vardım.

Ahmet Bey valla şu an bende aracın kaçışı olsun ivmesi olsun hakikaten iyiki almışım diyorum lpg de de bir değişim olmazsa çok memnun kalacağım.

Eren bu arada yol bilgisayarı düzeldi serviste yazılım güncellemesi yaptılar bugün ufak bir ücret karşılığı herşey yerli yerine oturdu. :D

Selamlar..

Nasılsınız Garaj ahalisi.
Bende park edeyim artık buralara.

Bu günlerde biraz yoğunum hiç bakamıyorum garaja :o
Vize sitresi geçsin, tam gaz devam :)

En yakın buluşma için gün veriyorum (Günler esnektir )

1 Aralık Carsamba yada ; 4 aralık cumartesı & 5 aralık pazar günü, Mekanı İstek üzerine seçicez..

Bu günlere uygun olanlar katılım için isimlerini + nicklerini yazsınlar (Telefon numaranızı bana özelden pm (mesaj olarak) atarsanızda iyi olur :)

Arkadaşlar dün aksam 23.00 sularında başıma bi iş geldi anlatmadan edemicem :D

Bostancı istikametinden geliyorum yanımda 3 tane arkadasım var, yol boş oldugu halde arkama yenı kasa 3.20d takıldı, birbirimize takıla takıla geldık kartala kadar ben ışıklardan dönucekken onumde oda aynı ısıklardan döndu,ben arkadaslarımı evıne bırakıcakdım , sanırım 3.20dekı adamda bızım onu takıp ettıgımızı dusundu ki baya bır moda girdi.Önumuzden bırden gaza basarak uzaklastı, ben arkadasımı bırakcagım sokaga gırdım ,onlar indı ben devam edıyordum aynadan bı baktım gene peşime geldi. Meğerse yanından gecmısız farlarını kapatıp köşede gızlenmıs adam, sonra kafam attı bı kac sokaga ben gırdım o arkamdan baska sokaga gırdı, onunda girdiği sokağın önüne gectım baktım farları kapalı geliyor bu , en sonuunda pilavcıya gırdım kayboldu gıttı , kullananda zaten 25 -26 yaslarında bı tipdi.. ama kesin cok amerıkan fılmı ızlemıs :D

5 aralık harici bana uyar çünkü kpds sınavım var.mekan için de sorun olmas eren.

Tamam o zaman 5 aralığı iptal ettik büyük ihtimal 4 aralık olur , onada bakalım dıger arkadaslar ne dıycek bı gelsınlerde ..?

bence 4 aralık ideal çünkü hafta içi de katılım olmayabilir yine de bilemem ama hani iş güç falan.c.tesi daha ii olacağı kanaatindeyim ;)

Bende oyle dusunuyorum 1 sonrakı haftada olabılır 4 aralıkdan sonrakıde arkadaslarımızın katılımlarına göre görucez

Geri