Opel astra hb garaj

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ern1402
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sayın garaj üyeleri uyku tutmadı bende hem bir arkadaşı ziyaret edeyim hemde aracı düzlüklerde şöyle bir keyfini çıkartayım diye çıktım yola ki çıkmaz olaydım yol bilgisayarında anlık tüketimde debriyaja basınca çıkan değer şöyle 9999 ya da 7777 şeklinde oldu.Bu yazılımsal bir hatamıdır yoksa başka şeylerin işaretimidir?Şimdi hiç uyuyamam iyice uykum kaçtı valla :(

İlk defa duyuyorum böyle birşey , için rahat etmesse yarın bı opele ugra tech 2 ye baglasınlar bakalım arıza gorunuyor mu dıye yoksa sıkıntı yoktur zaten..

Valla Eren Bey gittiğim arkadaşda opel astra h 1.3 kullanıyor yolda farkedince ona da bahsettim yarın git büyük ihtimal yazılımsal bir hatadır düzeltirler hemen dedi ama ben aracı dün aldım expertize soktuk yol bilgisayarında bir sorun görünmüyordu.Kaldi ki diğer aksamlarda da bir sorun yoktu.Bakalım ne cıkıcak hadi hayırlısı :(

Valla Eren Bey gittiğim arkadaşda opel astra h 1.3 kullanıyor yolda farkedince ona da bahsettim yarın git büyük ihtimal yazılımsal bir hatadır düzeltirler hemen dedi ama ben aracı dün aldım expertize soktuk yol bilgisayarında bir sorun görünmüyordu.Kaldi ki diğer aksamlarda da bir sorun yoktu.Bakalım ne cıkıcak hadi hayırlısı :(

Dert etmeyın bence kendınıze buyuk bırsey olcagını sanmıyorum, bı tech2 ye baglanır cıkar ne varsa, araacın kontagını acıp kapatınca bı degısım oluyor mu ?

İnşallah yazılım güncellemesi ile halledilebilir bir sorundur ,yoksa ilk aklıma gelen oydu defalarca denedim her seferinde yine aynı oldu.

İnşallah yazılım güncellemesi ile halledilebilir bir sorundur ,yoksa ilk aklıma gelen oydu defalarca denedim her seferinde yine aynı oldu.

yarın arabaya ındıgınızde anahtarı kontaga takın 2 kere cevırın aracı calıstırmayın ama o sırada debrıyajla frene aynı anda basın ve KM sayacını sıfırlayan hız ıbresının yanındakı ınce cubuga basılı tuttun , km ekranında INSP ve kodlar gelıcektır, o kodların numaralarını buraya yazarsanız yardımcı olabılırız duruma göre ama umarım öyle bır kod cıkmaz ..

Çok teşekkürler Eren Bey,aslında şimdi de yaparımda şimdi bir kod mod bişiler çıkar iyice kafam bozulur neyse artık yarını beklicez bakalım bu arada ne gizemli bir araçmış boyle debriyaj fren km sayaç tuşuna bascaz ve cıkcak vayy bea :D

Dert etmeyın ya önemlı bırseyı yoktur benım basıma ne işler actı bu astra ,sizin ki ufak birşeydir .. Gizemlı durumuna gelınce o kadar yenı nesıl araba aldım saattım , ama astradakı kadar elektronık beyın detayı görmedım, arabayı alalı cok oldu ama hala yenı bırseyler ogrencek durumdayım yazılımsal olarak ...

Geri