Opel astra hb garaj

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ern1402
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sen , Ben, Cem ,Hakan zaten banko gelenler bunlar dısında katılım beklıyoruz !

Siyah,beyaz,gri alıyor herkez kırmızızı bıle cok zor :) Bıraz daaha katılım olursa gene cıkarız otobana sıkıntı degıl :D

yarın sabah 7de kalkmak zorunda oldugu için zıyaret kısa oldu zaten makbulu de bu :D iyi geceler beyelr eren haberleşelım kesinelşince olay

Buluşun buluşun :D Gaziantep'te de ufak mini bir buluşma yapıp 2 astra h 1.3cdtı kullanıcısını foruma kazandırıcam inşallah...

Senem Hanım aracınız 1.6 tüp taktırdınız zannedersem,hangi kit diye sormucam da acaba lpg tüketim değerleriniz nasıl bende haftasonu Brc marka kiti taktırıcam aracıma da lpg de ne kadar tasarruf sağlıyor onu merak ettim.Şimdiden teşekkürler...

taktırdım, daha doğrusu taktırmıştım. müvekkilimdi takan va beğenmezsem çıkartırım demiştim.
içim ısınmadı 1 ay kadar kullandım aslında hiçbir sorun da yaşamadım ama söktürdüm içime sinmedi(daha doğrusu eşim arabayı mahvedeceksin diye başımın etini yedi söktürdüm kurtuldum:)
1800e takılmıştı landrenzo sökerken de paranın bi kısmı gitti tabi

taktırdım, daha doğrusu taktırmıştım. müvekkilimdi takan va beğenmezsem çıkartırım demiştim.
içim ısınmadı 1 ay kadar kullandım aslında hiçbir sorun da yaşamadım ama söktürdüm içime sinmedi(daha doğrusu eşim arabayı mahvedeceksin diye başımın etini yedi söktürdüm kurtuldum:)
1800e takılmıştı landrenzo sökerken de paranın bi kısmı gitti tabi

bana cevap verme zaten sen :hıh::hıh::hıh::hıh:

arkdaşlar ya sahibindende bakıyorum astralara ikini el fiyatları 2007 modeller 25-29 arasında sanki tutulmayan begenılmeyen bi araçmış gibi fiyatı piyasayı düşürmüşler ya biraz yuksekten yazalım şu fiyatları :D 3 yıl sonra satarsam 27 ye falan gitsin :D

bana cevap verme zaten sen :hıh::hıh::hıh::hıh:

arkdaşlar ya sahibindende bakıyorum astralara ikini el fiyatları 2007 modeller 25-29 arasında sanki tutulmayan begenılmeyen bi araçmış gibi fiyatı piyasayı düşürmüşler ya biraz yuksekten yazalım şu fiyatları :D 3 yıl sonra satarsam 27 ye falan gitsin :D

Düşmez abi düşmez biz 0 almadan önce easytronick 45.000 km 'daki bakımları dahıl 1-2 ufak hasarlısını 24-25 arası gıbı bı rakama alıoduk olmadı tabı kısmet 0 almakmış :)

Çok teşekkürler.Rahat bir uyku çekebilirim o zaman bu gece.1.6 aldık herkes aman binemedikten sonra alsan ne olur tarzı konuşuyordu ama tüple baya iyi olucak zannedersem.İyi akşamlar bütün garaja bu akşamlık bu kadar. :D
1.6 dan 1.3 e geçen birisi olarak söylemeden geçemeyeceğim; 1.6' nın kullanımı çok daha keyifli, özellikle de şehiriçinde..

Geri