Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
n6grnt2202j

BU DA BENİM ASTRAM

maşallah ışıl ışıl..

s.a aslında baya oldu üyeliğim, araçta sedan ama bi türlü nasip olmadı tanışmak. ben hakan inşallah bende bundan böyle aranızdayım

Herkeze iyi geceler sedancılar.
Aracım 1 yılını doldurdu ve ilk bakımına gittim. Serviste çok güzel ilgilendiler. Aracım 7000 km.de idi yağını değiştirmeye gerek duymadılar yalnız kontrolde biraz yağ eksiltmiş onu tamamladılar. Buda sıfır arabalarda olur bildiğiniz gibi.Yanlız arabanın fabrika çıkışı altta karter koruması yokmuş yeni farkettim. 70 tl ye taktırdım. Bilmeyen akadaşlara duyrulur.

Arkadaşlar aracıma boya koruma yaptırmak istiyorum en uygun fiyatı otoking verdi hemde 3 yıl koruma diyorlar. Otoking tavsiye edermisiniz 3 yıl koruma; sadece yılda bir kez gidip ucretsiz kontrol yapacalarmış.

s.a aslında baya oldu üyeliğim, araçta sedan ama bi türlü nasip olmadı tanışmak. ben hakan inşallah bende bundan böyle aranızdayım

Hoşgeldiniz niye geç kaldınız bu kadar biz duyuramadık heralde sayfayı:)

Herkeze iyi geceler sedancılar.
Aracım 1 yılını doldurdu ve ilk bakımına gittim. Serviste çok güzel ilgilendiler. Aracım 7000 km.de idi yağını değiştirmeye gerek duymadılar yalnız kontrolde biraz yağ eksiltmiş onu tamamladılar. Buda sıfır arabalarda olur bildiğiniz gibi.Yanlız arabanın fabrika çıkışı altta karter koruması yokmuş yeni farkettim. 70 tl ye taktırdım. Bilmeyen akadaşlara duyrulur.

Hoşgeldiniz hayırlı olsun arabanız evet kartel koruyucu yok bende arabayı alırken bayii ücretsiz takmıştı..

Hoşgeldiniz...

Tarık Abi arabanın aynalarını içeriden kontrol edemiyorum nasıl bir sorun olmuş olabilir ya da bilmeden sisteminden kapattım mı anlayamadım sence nedir durum ? Bilgisi olan arkadaşlardan da yardım bekliyorum....

Son düzenleme:
Geri