Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
:D
Sedan günceli arabalarımız brezilyada chevrolet vectra ismiyle satılıyor ve 57.000$:) www.chevrolet.com.br ...

Maşallah ne diyeyim bir de bizimkiler kadar güzel değil :DNe kadar değişik, astra h hactback de vectra gt adı altında satılıyor brezilya pazarı bir değişik doğrusu.Chevrolet ismi biraz kafamı karıştırdı doğrusu yani bizim arabalar chevrolet mi ?

Son düzenleme:
Arabaların chevrole olarak satılmasına üzüldüm gercekden cok baside indirgemişler...

:D

Maşallah ne diyeyim bir de bizimkiler kadar güzel değil :DNe kadar değişik, astra h hactback de vectra gt adı altında satılıyor brezilya pazarı bir değişik doğrusu.Chevrolet ismi biraz kafamı karıştırdı doğrusu yani bizim arabalar chevrolet mi ?

Yok abi bizimkiler chevrolet değil onlar opel bazı ülkelerde farklı logolar altında satılıyor opelin arabaları örneğin ingilteredede vauxhall logosu altında satılıyor satabilmek için bu işler aslında çok geriye gidiyormuş ben araştırdım 2. dunya savasinda nazileri desteklediği için ingilterede opel satılmıyormuş bu yüzden vauxhall logosuyla satılıyor...

Opel ne halere düşmüş. Bize gidip opel aldık. Yanlış mı yaptık acaba.

Arkadaşlar astra h'ı çıkaran opeldir yani safkan alman,brezilya pazarında sıfır golf 4 falan satılıyor o piyasa çok değişik zaten darkmagic arkadaşımızın verdiği siteye bakarsanız eski opellerin makyajlı halde satıldığını görürsünüz..

Son düzenleme:
bundan 2 ay evvel corsa'cılar ile birlikteydim. müsadeniz olursa artık sedancılarla olacam :)

Geri