Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
herkese selam...benim bir önceki arabam astra sedandı( 1.3 NJOY SP). bende fahri sedancı sayılırım:)

1.4 dizel kullanan arkadaşlar araçlarından memnunmu acaba? bende 1 sene sonra almayı düşünüyorum da.Çekiş gücü ile ilgili biraz sıkıntı varmış galiba? Yani Opelden vazgeçmekte istemiyorum ama aklım focus dizelede kaymaya başladı sırf bu yüzden. :(

herkese selam...benim bir önceki arabam astra sedandı( 1.3 NJOY SP). bende fahri sedancı sayılırım:)

Öyle tabiki hoşgeldin:)

1.4 dizel kullanan arkadaşlar araçlarından memnunmu acaba? bende 1 sene sonra almayı düşünüyorum da.Çekiş gücü ile ilgili biraz sıkıntı varmış galiba? Yani Opelden vazgeçmekte istemiyorum ama aklım focus dizelede kaymaya başladı sırf bu yüzden. :(

1.3 dizel dicektin galiba:) ben memnunum valla öyle yarış falan yapmayacaksan güzel motoru var hem az yakıyor kafa rahat vergi az :) torkumuz yeter 200 nm:)2012 de yeni kasa sedan gelecek büyük ihtimalle..

Focus konusunda ise astrayı alacağın fiyat ve donanım fordda olmaz 111.yıl astra sedan 40.000 tl en üstüde bu yani bunun donanımında bir focusu bu fiyata alamazsın..

Son düzenleme:
2012 biraz erken gibi çıksada bizimkiler classic olarak devam eder diye düşünüyorum ...BÖYLE CLASSİC'E CAN FEDA :D:D

Geri