Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
Merhabalar

Biz de Opelci olduk. Astra Sedan 1.3 CDTİ için dün sözleşme imzaladık. Önümüzdeki hafta içi elimizde olacak araç inşallah. 111. yıl bizi biraz zorladı ama artık borç harç almış olduk. Ne diyelim hamama giren terlermiş.
Aracı alayım tecrübeli arkadaşlara danışacağım. İyi geceler:rolleyes:

Biz de Opelci olduk. Astra Sedan 1.3 CDTİ için dün sözleşme imzaladık. Önümüzdeki hafta içi elimizde olacak araç inşallah. 111. yıl bizi biraz zorladı ama artık borç harç almış olduk. Ne diyelim hamama giren terlermiş.
Aracı alayım tecrübeli arkadaşlara danışacağım. İyi geceler:rolleyes:

Hoşgeldiniz hayırlı olsun zorlamanıza değecek zaten 111.yıl çıkınca enjoyun donanımını düşürmüşler bendeki enjoyla şimdiki enjoy arasında farklar var. ..111.yıl çok iyi bir paket arabanın rengi ne acaba?

Nehir Gri. Biz Metro mavi veya Teknik griyi istemiştik ama metro mavi üretimi durdurulmuş. Teknik griyi bulmakta zorlanırız dediler. Biz de nehir griyi aldık.

Tekrar hayırlı olsun bizdede metalik gri var keşke bendede platinium jantlar olsa..

Teşekkür ederim. İyi bir seçim yaptığımı sanıyorum ama bu biraz da kısmet işi galiba. Aynı arabayı hiç beğenmeyenler de var ama genel olumlu şeyler konuşuyor. Ben 5-6 yıl kullanabileceğim aile arabası arıyordum. Performanstan ziyade ekonomi tercihim. Sonuçta opel. Muadili diyebileceğim Toyota, Honda ve Vw ile ciddi fiyat farkı var arada.
Tercih ettik inşallah pişman olmayız.

benim araç 8.500 km'de. Yazdığın sorunların hiç biri ile çok şükür karşılaşmadım. Tek sorunum yakıt km.ye 35 kuruş yakıyor.
çok zıplamasının sebebi lastik havalarının yüksekliğinden,
lastik sesi alması ise kapı ayarlarından olabilir.
Direksiyon tıkırtısı konusunda bir fikrim yok.
hocam senin araba benzinlimi..çok yakiyormuş araba..bende 1,3 dizel var uzun yol 160 liraya 1050 km gittim..yakit acisindan çok iyi

Geri