Opel Astra Sedan'cıların SAYFASI

Benzinli mi dizel mi kullanıyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
evet..misafirleri gönderdim..buraya geçtim..hepinize iyi geceler..

arkadaslar astra h sedan aracımda söför kapısı camını basılı tutup otomatik kapattığımda bir süre gıcır gıcır ses geliyor lakalara girince sonra ses kesiliyor aynı sorunu olan var mı ? yada sebebini bilen . Böyle ufak tefek sorunlar beni arabadan soğutuyo. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

arkadaslar astra h sedan aracımda söför kapısı camını basılı tutup otomatik kapattığımda bir süre gıcır gıcır ses geliyor lakalara girince sonra ses kesiliyor aynı sorunu olan var mı ? yada sebebini bilen . Böyle ufak tefek sorunlar beni arabadan soğutuyo. yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Hiçbir bilgim yok malesef:(

arkadaşlar benim 2008 model 1.6 benzinli enjoy spor paket ben bu arabayı 3 hafta öne aldım vergisi bana dahil olmaküzere toplam 29 bin peşin para verdim araba siyah renk 15000km de ve 1 ay önce 14000 bakıma girmiş eskişehir alpatayı aradıgımda araç çok temiz hiç bir sorunu yok dedi bizde aldık gerçekten arabada 1 tane çizik dahi yok içinde sıfır kokusu dahi duruyordu. aldıktan bir hafta sonra tüp taktırdım brc marka 32 lk taktım nasıl olsa bagajım büyük dedim 48tl lik lpg aldım 300 km ortalama yol gittim sizce nasıl ??
arabada canımı sıkan şey çok hantal gerçekten 2. vitesle kalkmaya çalıştımmı ya gazı köklüyeceksin yada istop ediyor bu benim arabamın sorunumu yoksa benzinliler hepsi böylemi arabanın çekişi hariç herşeyini beyeniyorum....

kardeş 2.vitesde kalmaya çalışırsan tabiki stop eder.yaptığın hem şanzıman hemde motor açısından sakıncalı bişey zaten,ayrıca prensip olarak kalkış vitesi tüm araçlarda 1 dir.

Arkadaşlar Merhaba,

Astra Sedan 1.6 111.yıl araç aldım aynı model araç kullanan arkadaşların bu araç ile ilgili görüşleri nelerdir. iyi paylaşımlar.

Geri